اکنون می توانید «سوپرمن» 1978 را به عنوان NFT خریداری کنید
اخبار سینما

اکنون می توانید «سوپرمن» 1978 را به عنوان NFT خریداری کنید

برادران وارنر راه جدیدی برای فروش نسخه کلاسیک سال 1978 به طرفداران پیدا کرده است سوپرمن فیلمی با بازی کریستوفر ریو: به عنوان یک NFT.

بسیاری از انگیزه های فیلم توسط برادران وارنر (و احتمالاً استودیوهای دیگر در آینده) کاهش فروش رسانه های فیزیکی است. این شرکت با یک بلاک چین به نام Eluvio شریک شده است که به جای تأیید صحت کار، از تأیید اثبات اعتبار استفاده می کند. بدون تمام اصطلاحات فنی، این شکل از بلاک چین از منابع کمتری استفاده می کند، در حالی که تمرکززدایی را قربانی می کند. خوشبختانه، این واقعاً برای این نوع قالب نگران کننده نیست.

بیشتر بخوانید: هر فیلم کمیک دی سی از بدترین تا بهترین رتبه بندی می شود

برادران وارنر سال 1978 را منتشر می کند سوپرمن به کارگردانی ریچارد دانر. برادران وارنر به جای این که فیلم را فقط به صورت یک نسخه دیجیتالی منتشر کند، تصمیم گرفته است گزینه های مختلفی را ارائه دهد. هر نسخه از NFT دارای مزایای جداگانه ای خواهد بود. یک “نسخه استاندارد” به قیمت 30 دلار شامل یک منوی ناوبری مبتنی بر مکان تعاملی است، سوپرمن: فیلم نسخه تئاتری، که قبلاً ویژگی‌های ویژه و گالری تصاویر با عکس‌ها و عکس‌های پشت صحنه منتشر شده بود. یک «نسخه ممتاز» به قیمت 100 دلار، شامل سه نسخه مختلف برای خرید به طور جداگانه – حقیقت، عدالت و امید – هر کدام تصویری از سوپرمن کریستوفر ریوز از یکی از سه هنرمند دی سی: ایوان ریس، بن الیور، یا بیل سینکیویچ، همراه با آنها را نشان می دهد. با منوی پیمایش مبتنی بر مکان تعاملی و قابل کاوش و سه نسخه از فیلم بلند: سوپرمن: فیلم نسخه تئاتری؛ سوپرمن: فیلم گسترش کارگردان برش; و سوپرمن: فیلم نسخه تلویزیونی توسعه یافته

اگر علاقه مند هستید، می توانید اطلاعات بیشتری پیدا کنید اینجا. NFT ها در 9 ژوئن با دسترسی زودهنگام روز قبل به فروش می رسند.

دنیای جدید فیلم ها و نمایش های دی سی

تمام پروژه هایی که توسط استودیو دی سی به عنوان شروع “فصل 1” از دنیای جدید فیلم ها و نمایش های این شرکت اعلام شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search