دیزنی در حال ساخت «Hocus Pocus 3» است
اخبار سینما

دیزنی در حال ساخت «Hocus Pocus 3» است

سنجش موفقیت یک فیلم استریم تقریباً غیرممکن است، به ویژه در خارج از محدوده شرکتی هر شرکتی که آن را پخش می کند. هیچ نتایج باکس آفیس برای سنجش و مقایسه وجود ندارد. هیچ گزارشی در خارج از کشور برای بررسی وجود ندارد. ممکن است متوجه شوید که مردم چقدر در مورد یک فیلم پخش جریانی در رسانه های اجتماعی صحبت می کنند، اما حتی این یک عالم کوچک واقعی از جامعه گسترده تر نیست.

شاید یکی از تنها راه‌های واقعاً قابل اعتماد برای تعیین اینکه آیا یک فیلم استریمینگ «موثر» بوده است، این باشد: سرویس استریم تصمیم می‌گیرد دنباله‌ای بسازد. و این چیزی است که با آن اتفاق می افتد هوکوس پوکوس. دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم برای بازی مورد علاقه هالووین دهه 90 پاییز گذشته در دیزنی پلاس عرضه شد. نقدهای خوبی دریافت کرد و به نظر می‌رسید که بسیاری از هاردکورها را خوشحال کرده است هوکوس پوکوس طرفداران اما در سینماها بازی نکرد، و بنابراین قضاوت در مورد اینکه چقدر خوب بوده است سخت است.

اما اکنون می دانیم که دیزنی حداقل در حال توسعه یک Hocus Pocus 3. یک مقاله در مجله نیویورک تایمز در مورد نسخه جدید بازسازی‌های لایو اکشن دیزنی در یک پاراگراف اشاره شد که این شرکت «بیش از 50 فیلم در مراحل مختلف توسعه و تولید دارد، از جمله نسخه‌های لایو اکشن «Moana»، «Hercules» و «لیلو و استیچ. بله، “Hocus Pocus 3″ در حال انجام است.”

بیشتر بخوانید: کم ارزش ترین فیلم های دیزنی +

اصلی هوکوس پوکوس زمانی که در سال 1993 به سینماها اکران شد چندان مورد استقبال قرار نگرفت. اما تماشای بی‌پایان ویدیوهای خانگی و پخش در کانال دیزنی در تمام دهه‌های 80 و 90 آن را به یک کلاسیک کالت در بین بینندگان جوان تبدیل کرد. در نهایت، دیزنی به این نتیجه رسید که برای ساخت دنباله‌ای با حضور هر سه بازیگر اصلی: بت میدلر، سارا جسیکا پارکر، و کتی نجیمی، فضای ذخیره کافی وجود دارد.

پس از دهه ها در بلاتکلیفی، Hocus Pocus 2 خواهران ساندرسون خود را برای یک کمدی ترسناک ترسناک دیگر به امروز آوردند. این فیلم لزوماً برای دنباله‌ای به‌جا نمی‌گذاشت، اما پس از آن فیلم اصلی نیز این کار را نکرد و این مانع از ساخت فیلم دیزنی نشد.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search