«Spider-Verse» بالاترین امتیاز را در تاریخ Letterboxd دارد
اخبار سینما

«Spider-Verse» بالاترین امتیاز را در تاریخ Letterboxd دارد

Spider-Man: Across the Spider-Verse کارشناسان باکس آفیس را با فروش 120.5 میلیون دلاری بیشتر از حد انتظار در آخر هفته افتتاحیه شگفت زده کرد – بزرگترین افتتاحیه تا کنون در تابستان امسال، حتی بالاتر از حد انتظار Guardians of the Galaxy Vol. 3. یکی از دلایلی که علاوه بر عشق مخاطب به اولی است آیه عنکبوتی فیلم، برخی از قوی‌ترین نقدها برای هر فیلم پرفروشی از آن زمان بوده است Spider-Man: Into the Spider-Verse.

در سراسر آیه عنکبوتی همچنین تبلیغات شفاهی خوبی را از سوی مخاطبان پولی دریافت می کند. در واقع، پس از چند روز انتشار، Spider-Man: Across the Spider-Verse در حال حاضر بالاترین امتیاز فیلم در سایت رسانه اجتماعی سینمایی Letterboxd است. این فیلم مرد عنکبوتی با بالاترین امتیاز یا فیلم مارول با بالاترین امتیاز یا فیلم با بالاترین امتیاز نیست. همیشه.

Letterboxd این خبر را در یک پست اینستاگرامی تأیید کرد که لیست 20 برتر فعلی سایت را نشان می دهد در سراسر آیه عنکبوتی در واقع از کلاسیک هایی مانند پدر خوانده و پدرخوانده قسمت دوم، هفت سامورایی، روحیه دور، یی یی، شب تاریک، دوستان خوبو شماره 1 قبلی، الم کلیموف بیا و ببین.

بیشتر بخوانید: آیا شما قرمز را امتحان کرده اید آیه عنکبوتی هوپر هنوز؟ ما انجام دادیم.

تا لحظه نگارش این مطلب در سراسر آیه عنکبوتی دارای میانگین 4.66 ستاره از پنج ستاره ممکن، با بیش از 267000 امتیاز از کاربران Letterboxd. این نمرات تقریباً غیرممکن مثبت هستند. (بیا و ببین دارای امتیاز 4.57 با بیش از 165000 نقد.) اولین به آیه عنکبوتی، که یکی از بهترین فیلم های دهه نقد شده بود، دارای امتیاز 4.45 میانگین Letterboxd از 1.52 میلیون امتیاز کاربر است.

همانطور که افراد بیشتری می بینند، ترتیب این لیست 20 برتر Letterboxd می تواند – و احتمالاً – تغییر کند در سراسر آیه عنکبوتی. انتظارات بسیار بالا که توسط این نوع بررسی‌های درخشان ایجاد می‌شود، می‌تواند منجر به ناامیدی در بین برخی از بینندگان شود، و در نتیجه رتبه‌بندی Letterboxd پایین‌تر است. اما حتی اگر امتیاز 4.66 کمی پایین بیاید، در سراسر آیه عنکبوتی اساسا قرار است یکی از بهترین فیلم های سایت برای آینده قابل پیش بینی باشد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse اکنون در سینماها است Spider-Man: Beyond the Spider-Verse داستان خود را در 29 مارس 2024 به پایان خواهد رساند. در این مدت، می توانید کل لیست فیلم های Letterboxd 250 را مطالعه کنید. اینجا.

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

از کاپیتان آمریکا سریال به Spider-Man: Across the Spider-Verse، کل تاریخچه مارول را در فیلم ها رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search