تام هالند نقد خود را از «آیه عنکبوتی» ارائه می‌کند
اخبار سینما

تام هالند نقد خود را از «آیه عنکبوتی» ارائه می‌کند

در حالی که ممکن است فکر کنید تام هالند ممکن است در مورد فیلم های مرد عنکبوتی خودش محافظه کار باشد یا با دیگران رقابت کند مرد عنکبوتی فرنچایزها، در واقع اینطور نیست. وقتی از او پرسیده شد نظرش در مورد فیلم اول چیست و در سراسر The Spider-Verse در حالی که در اولین نمایش اتاق شلوغ، او این را برای گفتن داشت:

فکر می کنم اولین فیلم Spider-Verse بهترین فیلم مرد عنکبوتی است که تا به حال ساخته شده است. من به همه کسانی که درگیر هستند افتخار می کنم. امی پاسکال مثل مامان منه قرار بود به عنوان قرارش باهاش ​​برم، چون اینجا کار دارم نتونستم برم. اما من فوق العاده به آنها افتخار می کنم، برای دومی هیجان زده هستم. من مطمئن هستم که تمام انتظارات را برآورده خواهد کرد و من بی صبرانه منتظر دیدن آن هستم.

بیشتر بخوانید: هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

این یک بیانیه بسیار بزرگ برای بیان است. همانطور که گفته شد، این یک مورد کاملاً منفور نیست. Spider-Man: Into The Spider-Verse در Rotten Tomatoes دارای امتیاز عالی “Certified Fresh” 97 با امتیاز مخاطب 94 درصد است. تا حالا، در سراسر The Spider-verse در مکان بسیار مشابهی قرار دارد و امتیاز مخاطب 95 درصد است. اگر فیلم پایانی این سه گانه بتواند کاری را که این دو انجام داده اند انجام دهد، ممکن است به بهترین شکل دست پیدا کنیم مرد عنکبوتی سریال روی دست ماست

در حالی که واقعاً هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه فیلم بعدی چگونه خواهد بود وجود ندارد، مردم این را دارند واقعا مشتاقانه منتظر حضور بالقوه تام هالند در این فیلم بودم آیه عنکبوتی. با توجه به پایان آخرین فیلم، به نظر می رسد هر چیزی ممکن است.

در سراسر آیه عنکبوتی: خنک ترین تخم مرغ های عید پاک

بهترین مراجع مارول و مرد عنکبوتی در Spider-Man: Across the Spider-Verse ممکن است از دست داده باشید

منبع

Home
Account
Cart
Search