«Across the Spider-Verse» راز بزرگ فیلم اول را توضیح می دهد
اخبار سینما

«Across the Spider-Verse» راز بزرگ فیلم اول را توضیح می دهد

پست زیر حاوی چندین اسپویل مربوط به 42 فیلم های Spider-Verse است.

همه جا 42 بود Spider-Man: Into the Spider-Verse. پشت عنکبوت یک عدد 42 نوشته شده بود که مایلز مورالس را گاز گرفت و به او قدرت مرد عنکبوتی نهایی را داد. 42 ها در پس زمینه صحنه های متعدد پنهان شده بودند. هنگامی که مایلز از ساختمانی سقوط کرد و در راه پایین به تابلویی برخورد کرد، اعداد “4” و “2” دقیقاً سقوط کردند و به 42 روی زمین رسیدند.

بیشتر بخوانید: باحال ترین Spider-Man: Across the Spider-Verse تخم مرغ عید پاک

دهه 42 همه جای آن فیلم بود. ولی به آیه عنکبوتی هرگز به طور کامل توضیح ندادم که همه آن 42 ها چه معنایی داشتند. تماشاگر می‌توانست حدس بزند، اما سازندگان فیلم هرگز مقاصد خود را به صراحت بیان نکردند – تا زمانی که دنباله‌ی آن اتفاق افتاد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse سرانجام حقیقت راز 42 را فاش می کند. این فقط یک عدد تصادفی نیست، فقط یک ادای احترام به جکی رابینسون بزرگ بیسبال نیست، بلکه اشاره ای به یک موضوع خاص نیست. مرد عنکبوتی کمیک به معنای تخم مرغ عید پاک است. این در واقع عدد یکی از بسیاری از زمین هایی است که آیه عنکبوتی را تشکیل می دهند. و برای مایلز مورالس، احتمالاً مهمترین زمین غیر از زمین است.

دلیلش این است که Earth-42 واقعیت جایگزینی است که عنکبوت او را نیش زده است. این عنکبوت توسط دانشمندان Alchemax و با استفاده از ابر برخورد دهنده که نقطه کانونی بود، از بعد خانه اش بیرون کشیده شد. به آیه عنکبوتی. در آن فیلم، کینگ پین با استفاده از این ماشین آزمایشی سعی می کند یک واقعیت جایگزین پیدا کند که در آن همسر و دخترش هنوز زنده هستند. هنگامی که پیتر پارکر به داخل برخورددهنده رانده می شود، ناخواسته قهرمانان عنکبوتی دیگر مانند اسپایدر-گوئن، مرد عنکبوتی نوآر و اسپایدر-هام را از ابعاد خانه خود خارج کرده و به مایلز می کشاند.

وقتی به آن فکر می کنید، این توضیح همیشه واضح ترین توضیح بود. در مارول کامیکس، واقعیت‌های متناوب با نام‌گذاری‌های عددی متمایز می‌شوند. خانه مرد عنکبوتی اصلی مارول – به همراه چهار شگفت انگیز، مردان ایکس و انتقام جویان کلاسیک مارول کامیکس – به عنوان Earth-616 شناخته می شود. دنیایی که پیتر پارکر تام هالند با بقیه دنیای سینمایی مارول معاشرت می‌کند، Earth-199999 نامیده می‌شود. Spider-Gwen از Earth-65 می آید. مایلز مورالس Earth-1610 را خانه می خواند. بنابراین اینکه عنکبوت با یک غول 42 نوشته شده در پشت آن از زمین-42 منشا گرفته است بسیار منطقی است.

در پایان در سراسر آیه عنکبوتیهنگامی که مایلز سعی می کند از قلمرو مرد عنکبوتی 2099 به بعد خانه خود بازگردد، به طور تصادفی به اشتباه به زمین-42 فرستاده می شود. به نظر می رسد که در جایی که مرد عنکبوتی وجود ندارد، یک واقعیت تلخ است – زیرا عنکبوت رادیواکتیو آن در عوض مایلز را گاز می گیرد. در Earth-42، پدر مایلز مرده است و عمویش آرون هنوز زنده است، و او برای نسخه آن بعد از Prowler: Miles Morales کار می کند.

در مورد اینکه مایلز چگونه به خانه خواهد رسید، این معمای بزرگ است در سراسر آیه عنکبوتی می رود برای فیلم بعدی، Spider-Man: Beyond the آیه عنکبوتی، برای حل و فصل. قرار است در تاریخ 29 مارس 2024 در سینماها اکران شود.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search