بازیگرانی که از بادی دوبل برای صحنه های برهنه استفاده می کردند
اخبار سینما

بازیگرانی که از بادی دوبل برای صحنه های برهنه استفاده می کردند

برای بازیگران غیرمعمول نیست که از یک دوتایی برای بدلکاری‌های شدید استفاده می‌کنند – ناگفته نماند، یک استند این خوب در هنگام قرار گرفتن نورها و دوربین به کار می‌آید. اما دلیل دیگری هم وجود دارد که چرا یک بازیگر یا کارگردان ممکن است در صحنه فیلمبرداری درخواست دوبله بدن کند: صحنه های برهنه. در حالی که برخی از بازیگران آماده هستند تا جلوی دوربین برهنه شوند، برخی دیگر دلایل خوبی برای محتاط‌تر بودن دارند – که خوب است، زیرا حرفه‌ای‌هایی هستند که با کمال میل همه چیز را در جای خود آشکار می‌کنند.

با این حال، مواردی وجود دارد که تصمیم به پرواز در قسمت بدن یک بازیگر ناشناس کاملاً عملی است. به عنوان مثال، یک ستاره ممکن است خالکوبی داشته باشد که شخصیت او چنین خالکوبی نداشته باشد. یا اینکه بازیگر باید در آب یخ زده غوطه ور شود. چه به دلایل تدارکاتی و چه شخصی، این بازیگران از لباس پوشیدن برای صحنه‌های اصلی فیلم صرف نظر کردند – و تماشاگران عاقل‌تر نبودند. صادقانه بگویم، اگر این بازیگران تجربیات خود را در مورد استفاده از دوبل های بدن به اشتراک نگذارند، تعداد کمی از ما متوجه تفاوت می شویم.

بیشتر بخوانید: 25 صحنه مهم جنسی در تاریخ

حتی برخی از بازیگران اعلام کرده‌اند که این اجازه را داشته‌اند انتخاب باسن خودشون دو برابر میشه به خاطر داشته باشید که گزینه های نامحدودی وجود ندارد. چند ستاره بر اهمیت یافتن فردی با هیکل و قد مشابه تأکید کردند – در مورد یک بازیگر خاص، اعتماد به مجری برای انجام درست کار بود. در زیر، ده بازیگر معروفی را که ترجیح داده‌اند برای صحنه‌های برهنه در فیلم‌ها از بدن دوبل استفاده کنند و همچنین دلایل آنها را برای این کار کشف کنید.

بازیگران فیلمی که از دوبل های بدن برای صحنه های برهنه استفاده می کردند

وقتی صحبت از صحنه های سکس فیلم می شود، دیدن همیشه باور کردنی نیست…

صحنه های جنسی که مردم فکر می کردند واقعی هستند

این صحنه های عاشقانه آنقدر قانع کننده بودند که برخی از تماشاگران فکر می کردند که رابطه جنسی شبیه سازی نشده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search