«مرد عنکبوتی 4» در حال وقوع است، اما کار در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است
اخبار سینما

«مرد عنکبوتی 4» در حال وقوع است، اما کار در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است

در حالی که به نظر می رسد هنوز چندین سال دیگر باقی مانده است، اما به نظر می رسد که ما چهارمی را دریافت خواهیم کرد مرد عنکبوتی فیلمی در MCU از سونی و مارول و با بازی تام هالند. ایمی پاسکال، یکی از تهیه‌کنندگان اکثر فیلم‌های مارول مرد عنکبوتی خواص، اخیرا نشسته برای مصاحبه با تنوع. او دقیقاً به اشتراک گذاشت که چرا این فیلم در بخش کوچک اخیر پیشرفت های جدیدی نداشته است.

«آیا قرار است فیلم دیگری بسازیم؟ البته که ما هستیم. ما در جریان هستیم، اما نویسندگان اعتصاب می کنند، هیچ کس در طول اعتصاب کار نمی کند. همه ما حامی هستیم و هر زمان که آنها خودشان را جمع کردند، ما شروع می کنیم.» او توضیح داد. پاسکال همچنین تایید کرد که یک فیلم لایو اکشن مایلز مورالس است و زن عنکبوتی در دست اجرا هستند.

11166654 – مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نیست
سونی

بیشتر بخوانید: هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

هالند به طور جداگانه کار اولیه روی آن را تایید کرد مرد عنکبوتی 4 او در مصاحبه ای جداگانه توضیح داد …

من نمی توانم در این مورد صحبت کنم، اما می توانم بگویم که جلساتی داشته ایم. ما جلسات را در همبستگی با نویسندگان متوقف کرده ایم. گفتگوهای متعددی انجام شده است، اما در این مرحله بسیار بسیار مراحل اولیه است.

در حالی که برخی ممکن است این اعتصاب را آزاردهنده بدانند زیرا تولید در پروژه هایی مانند این را کند می کند، اما در نهایت باعث بهتر شدن پروژه نهایی می شود. اگر نویسندگان احساس کنند که توسط استودیوهایی که با آنها کار می کنند مورد توجه قرار می گیرند، به ناچار به این معنی است که آنها در کار خود مطمئن تر و پایدارتر خواهند بود.

اگر هالند برای فیلم دیگری بازگردد، این اولین بار خواهد بود مرد عنکبوتی فیلم این سریال به فیلم چهارم راه پیدا کرده است. امتیاز توبی مگوایر پس از آن متوقف شد مرد عنکبوتی 3; اندرو گارفیلد فقط در دو قسمت ظاهر شد مرد عنکبوتی شگفت انگیزس از نظر فنی، سام ریمی چهارم بود مرد عنکبوتی فیلم در دست ساخت است، اما هرگز به سینماها راه پیدا نکرد.

جدید مرد عنکبوتی فیلم، در سراسر آیه عنکبوتی، اکنون در سینماها است.

در سراسر آیه عنکبوتی: خنک ترین تخم مرغ های عید پاک

بهترین مراجع مارول و مرد عنکبوتی در Spider-Man: Across the Spider-Verse ممکن است از دست داده باشید

منبع

Home
Account
Cart
Search