جالبترین تخم مرغ عید پاک مرد عنکبوتی در «Across the Spider-Verse»
اخبار سینما

جالبترین تخم مرغ عید پاک مرد عنکبوتی در «Across the Spider-Verse»

پست زیر حاوی SPOILERS از سراسر Spoiler-Verse برای Spider-Man: Across the Spider-Verse است.

چه زمانی Spider-Man: Into the Spider-Verse در بلوری منتشر شد، من فهرستی از تمام تخم مرغ های عید پاک در فیلم تهیه کردم، از جمله تمام آنهایی که به قدری کوتاه نمایش داده شدند و نمی توان در سینماها مشاهده کرد. (و، بله، نقطه یک جناس بود. ما شوخی های پدر را زود شروع می کنیم!) در نهایت، من بیش از 110 مرجع مختلف به کمیک های مارول و فیلم های آن فیلم را پیدا کردم. که زیاد است!

اما این در مقایسه با ادای احترام پنهان، تماس‌های تلفنی و جزئیات کوچک در آن چیزی نیست Spider-Man: Across the Spider-Verse. برای یک چیز، فیلم جدید بیش از دو ساعت و 20 دقیقه طول می کشد، بنابراین زمان بیشتری برای نمایش تخم مرغ های عید پاک دارد (و، می دانید، شخصیت ها و داستان و چیزهای شبه مهمی مانند آن). در سراسر آیه عنکبوتی همچنین دارای صحنه‌هایی از «جامعه عنکبوتی» است، گروهی متشکل از صدها مرد عنکبوتی از سراسر جهان چندگانه که با هم متحد شده‌اند تا با آدم‌های بد بین‌بعدی مبارزه کنند – و این صحنه‌ها مانند یک یورش چشمی از ارجاعات مارول هستند.

بیشتر بخوانید: بررسی بدون اسپویلر ما از Spider-Man: Across: The Spider-Verse

در واقع، تعداد زیادی تخم مرغ عید پاک در آن وجود دارد در سراسر آیه عنکبوتی که هیچ انسان عاقلی نمی تواند همه آنها را تا زمانی که فیلم در ویدیوی خانگی منتشر شود، بشمارد. اما در این میان، در اینجا بیش از دوجین ارجاع شگفت‌انگیز، دیدنی، هیجان‌انگیز مارول و اسپایدی از فیلم وجود دارد. این یک لیست جامع نیست، اما شروعی محکم است.

در سراسر آیه عنکبوتی: خنک ترین تخم مرغ های عید پاک

بهترین مراجع مارول و مرد عنکبوتی در Spider-Man: Across the Spider-Verse ممکن است از دست داده باشید

Spider-Man: Across the Spider-Verse اکنون در سینماها اکران می شود. Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در تاریخ 29 مارس 2024 در سینماها اکران می شود.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search