دواین جانسون از بازگشت به «سریع و خشمگین» خبر داد
اخبار سینما

دواین جانسون از بازگشت به «سریع و خشمگین» خبر داد

اگر دیدی سریع X – و اگر این کار را نکردید، اسپویلرها خیلی خوب است – می‌دانید که با بازگشت غافلگیرکننده لوک هابز، مامور دواین جانسون، به پایان رسید. سریع دشمن خانواده در سریع پنج، و سپس یکی از بزرگترین اعضای آن (به معنای واقعی کلمه) در سریع & خشمگین 6، خشمگین 7، و سرنوشت خشمگین. پس از آن، جانسون خودش را گرفت سریع اسپین آف، هابز و شاو، اما رابطه سنگين او با سریع ستاره و تهیه کننده وین دیزل به این معنی بود که او در غیر این صورت از صحنه اصلی حذف شده بود سریع خط داستان.

در اواخر سال 2021، وین دیزل علناً در حال لابی کردن جانسون برای بازگشت به قسمت چندگانه بود. سریع و خشن پایانیو جانسون علناً می‌گفت که نمی‌خواهد با آن کاری انجام دهد. (“من به آن اطمینان دارم سریع جهان و توانایی آن برای ارائه مداوم برای مخاطبان… من واقعاً برای همکاران سابقم و اعضای خدمه‌ام آرزوی موفقیت و موفقیت در فصل بعدی دارم.»

بدیهی است که چیزی نظر جانسون را تغییر داد. در حالی که او مدتی در مورد آن سکوت کرد تا به مردم اجازه دهد او را کشف کنند سریع X جانسون به طور عمومی در تئاتر اعلام کرد سریع امروز به حساب توییتر خود بازگشت.

“لوک هابز به خانه بازخواهد گشت سریع و خشن فرنچایز،» او نوشت. جانسون همچنین فاش کرد که به صورت انفرادی تیتر خواهد شد هابز فیلم «که به عنوان فصلی تازه، جدید و راه اندازی خواهد شد Fast X: Part II

بیشتر بخوانید: سریع و خشن شخصیت هایی که فقط در یک فیلم ظاهر شدند

تابستان گذشته وین و من تمام گذشته را پشت سر گذاشتیم. جانسون همچنین نوشت.

دشمنی دیزل و جانسون در طول سال‌ها موضوع بحث آنلاین زیادی شد. جانسون زمانی که در یک نقطه نظری را در رسانه های اجتماعی منتشر کرد و در آن از “همبازی های مرد” ناشناس که به نظر او “الاغ های شیرین” بودند به شدت به این شایعات دامن زد. در حالی که او بعداً این پست را حذف کرد، علناً اذعان کرد که او و دیزل “از نظر فلسفی دو نفر متفاوت بودند و ما به دو روش کاملاً متفاوت به تجارت فیلم‌سازی می‌پردازیم.” و او تلاش های متعدد دیزل را رد کرد تا او را وادار به بازگشت کند سریع X.

در مورد اینکه چه چیزی تغییر کرده است … خوب، غیر از او جومانجی در فیلم‌های سینمایی، جانسون اخیراً موفقیت‌های زیادی نداشته است. خود آدم سیاه قرار بود یک فرنچایز طولانی مدت برای دی سی آغاز شود، اما فیلم در باکس آفیس غرق شد و به نظر می رسد حداقل در حال حاضر دنباله ای وجود نخواهد داشت. شش فیلم از ده فیلم پرفروش جانسون متعلق به او هستند سریع فیلم های؛ چهار تای دیگر آن دو هستند جومانجیs، به علاوه موانا و سن اندریاس. اگر او می خواهد وضعیت خود را به عنوان یک قرعه کشی اصلی در گیشه دوباره تثبیت کند، برای یک بار دیگر حاضر می شود سریع blowout احتمالا ساده ترین راه برای انجام آن است.

سریع X 2 قرار بود سال آینده در سینماها اکران شود – اما اگر هابز باید قبل از آن ظاهر شود، تقریباً مطمئناً دیگر اتفاق نمی افتد.

مسخره ترین سریع و خشن لحظات

این فرنچایز زندگی خود را هر بار یک چهارم مایل می گذراند. اما به نظر می رسد که می توانید دیوانگی زیادی را در یک چهارم مایل جمع کنید.

منبع

Home
Account
Cart
Search