اخبار سینما

جان کارپنتر اشاره می کند که دنباله ای از “چیز” در دست ساخت است

جان کارپنتر چیز به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین فیلم های ترسناک تمام دوران شناخته می شود. همچنین پتانسیل دنباله دار بیش از حد کافی دارد. فیلم اصلی داستان یک بیگانه را روایت می کند که در یک پاسگاه در قطب جنوب فرود آمد. در طول فیلم، Thing می تواند خود را به عنوان خدمه ایستگاه (و حتی حیوانات) مبدل کند تا زمانی که تصمیم به حمله بگیرد. این فیلم به دلیل تأثیرات عملی شگفت انگیز، فضای کلاستروفوبیک و احساس انزوا که در بیننده ایجاد می کند مورد ستایش قرار گرفته است.

در پایان فیلم (اسپویل ها!)، پس از پاک کردن بیشتر کمپ، دانشمندان باقی مانده تصمیم می گیرند کل ساختمان را منفجر کنند. آنها تصور می کنند که Thing در حال برنامه ریزی برای رفتن به خواب زمستانی تا رسیدن یک جوخه نجات است. آنها تصمیم می گیرند که هیچ راه گریزی برای آنها وجود ندارد و بهتر است مطمئن شوند که چیز به تمدن نمی رسد. به نظر می رسد مک ریدی، خلبان کرت راسل، تنها کسی باشد که باقی مانده است. این زمانی است که کیت دیوید چایلدز به او نزدیک می شود که مدتی قبل ناپدید شد. فیلم با یک درگیری تنش‌آمیز بین آن‌ها به پایان می‌رسد، بدون اینکه هیچ راه حلی برای این سوال وجود نداشته باشد که آیا هر یک از آنها مخفیانه چیزی است که در مبدل است.

6. The Thing (1982)
جهانی

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ترسناک در نتفلیکس

نسخه 2011 وجود داشت چیزبه کارگردانی Matthijs van Heijningen Jr و با بازی مری الیزابت وینستد، اما در واقع پیش درآمدی بود که منجر به اتفاقات جان کارپنتر شد. چیز، دنباله نیست. و طرفداران ده ها سال است که در مورد آنچه ممکن است پس از وقایع فیلم اصلی اتفاق بیفتد، حدس و گمان می زنند.

به نظر می رسد شاید بتوانیم واقعاً ببینیم بعد از این همه سال چه اتفاقی افتاد. کارپنتر اخیراً در یک کنوانسیون ترسناک در تگزاس ظاهر شد، جایی که از او پرسیده شد که آیا چایلز در پایان سال تسخیر شده است یا خیر. چیز. او از پاسخ دادن امتناع کرد – اما به دلایل خوب، او گفت …

من به رازداری سوگند خورده ام، خوب، زیرا ممکن است وجود داشته باشد، نمی دانم وجود خواهد داشت یا نه … ممکن است یک چیز 2 وجود داشته باشد.

مطمئناً این تضمینی برای یک پروژه نیست و کارپنتر می تواند به چیزی غیر از دنباله فیلم اشاره کند. (شاید کسی در حال کار بر روی یک چیز به عنوان مثال، رمان یا کمیک یا بازی ویدیویی.) اما با این وجود این یک پیشرفت بسیار جذاب است.

منبع

Home
Account
Cart
Search