اگر دارث مول اوبی وان را بکشد چه؟
اخبار سینما

اگر دارث مول اوبی وان را بکشد چه؟

عشق یا نفرت تهدید فانتوم، پایان آن شامل یکی از معروف ترین نبردهای شمشیر نوری در تاریخ است جنگ ستارگان. Qui-Gon Jinn و Obi-Wan Kenobi با Darth Maul شرور، دو به یک به میدان می روند. وقتی گرد و غبار پاک می شود، کوی گون مرده است و به نظر می رسد که ماول نیز مرده است، اگرچه بعداً مشخص شد که او به طور معجزه آسایی از وسط دو نیم شده جان سالم به در برده و یک چاه آسانسور بی پایان به پایین پرتاب کرده است. (مردم، آن سیث ها. آنها مانند فیلم استیون سیگال هستند: کشتن سخت است.) این فقط اوبی وان را زنده می گذارد تا در فیلم های بعدی ادامه دهد.

اوبی وان جوان در ادامه به مهم ترین آنها تبدیل می شود جنگ ستارگان شخصیت ها: مربی آناکین اسکای واکر، مبارزه با دارث ویدر، و سپس کمک به لوک اسکای واکر در اولین قدم خود به دنیای بزرگتر. اما اوبی وان به سختی از نبرد با ماول فرار کرد. و وقتی به آن فکر می کنید، احتمالاً او باید فوت کرده اند. او حتی ارتفاع را هم نداشت!

پس چه خواهد شد جنگ ستارگان به نظر می رسد اگر اوبی وان نیز در آن مرده بود تهدید فانتومنبرد شمشیر نوری اوج؟ این موضوع جدیدترین ماست جنگ ستارگان ویدیویی که نشان می‌دهد که چه می‌شد تا ببینیم این یک تغییر کوچک چگونه به‌طور بنیادی تغییر شکل می‌دهد جنگ ستارگان کانون. در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: بدترین تغییر پس از انتشار در همه جنگ ستارگان

اگر آن ویدیو را دوست داشتید که چه چیزی را تصور کنید جنگ ستارگان به نظر می رسد اگر دارث مول اوبی وان را کشته باشد، ویدیوهای بیشتری را در زیر ببینید، از جمله اینکه چرا اوبی وان جنگ ستارگانمهم ترین شخصیت، هر سوراخ طرح از اوبی وان کنوبی سریال توضیح داد و معنای مخفی آن اوبی وان کنوبی نشان می دهد. به‌علاوه، در کانال YouTube ScreenCrush چیزهای بیشتری وجود دارد. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. تمام قسمت های اوبی وان کنوبی اکنون در دیزنی پلاس پخش می شوند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

تمام سوالات بی پاسخ بعد ماندالوریان فصل 3

فصل جالبی بود ماندالوریان، اما همچنین ما را با سوالات زیادی در مورد آینده جنگ ستارگان.

منبع

Home
Account
Cart
Search