کل مجموعه «ایندیانا جونز» اکنون در دیزنی پلاس است
اخبار سینما

کل مجموعه «ایندیانا جونز» اکنون در دیزنی پلاس است

لازم نیست یک باستان شناس ماجراجو باشید تا آن را کشف کنید ایندیانا جونز حق امتیاز. در این مرحله، می توانید روی چند دکمه روی کنترل تلویزیون یا رایانه خود کلیک کنید و آنها را در خانه تماشا کنید.

از امروز، کل ایندیانا جونز فرنچایز – هر فیلم و نمایش – اکنون در دیزنی پلاس پخش می شود. که شامل مهاجمان کشتی گمشده، ایندیانا جونز و معبد عذاب، ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی، و ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستالی همه در سرویس – همراه با هر قسمت از ماجراهای ایندیانا جونز جوان.

ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستالی
لوکاس فیلم

بیشتر بخوانید: چگونه فابلمن ها باعث می شود پادشاهی جمجمه کریستالی یک فیلم بهتر

درست است؛ نسخه روی دیزنی + نامیده می شود ماجراهای ایندیانا جونز جوان، نه تواریخ ایندیانا جونز جوانهمانطور که سریال در ابتدا شناخته می شد. این به این دلیل است که در اواخر دهه 1990، جورج لوکاس دچار مشکل شده بود تواریخ ایندیانا جونز جوان تبدیل به فیلم های بلند تلویزیونی؛ 28 قسمت اصلی (و چهار فیلم تلویزیونی) در 22 تله فیلم دوباره ویرایش شدند. (خیلی شبیه کاری است که لوکاس با آن انجام داد جنگ ستارگان فیلم‌های دارای نسخه‌های ویژه، تنها تعداد کمی از مردم به این موضوع اهمیت می‌دادند تواریخ ایندیانا جونز جوان تقریباً به همان اندازه محبوب نبود.)

این نسخه از نمایش دوباره عنوان شد ماجراهای ایندیانا جونز جوان. اگر قبلاً سریال را ندیده‌اید و قبلاً دیزنی پلاس را دریافت کرده‌اید، می‌توانید آن را در آنجا نمونه کنید. حتی حضور هریسون فورد در نمایش وجود دارد. او اپیزود 20، «معمای بلوز» را به عنوان یک ایندی قدیمی‌تر رزرو می‌کند.

و صحبت از هریسون فورد، پنجمین و آخرین فیلم او در این سری، ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت، به طور انحصاری در 30 ژوئن در سینماها اکران می شود. مشترکین Disney+ همچنین دسترسی جدیدی به کالاهای ویژه ایندیانا جونز – از جمله گوش میکی موس با فدورا ایندیانا جونز و شلاق – اگر به این جور چیزها علاقه دارید.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

هر فیلم استیون اسپیلبرگ، رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search