هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است
اخبار سینما

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

Spider-Man: No Way Home سومین فیلم در آخرین تکرار سینمایی مارول و سونی از محبوب ترین ابرقهرمان جهان است. همچنین این آخرین قسمت در دنیای بزرگتری از فرنچایزها است (ممکن است برخی بگویند عنکبوت-آیه فرنچایزها) که چندین دهه را در برگرفته است، با چندین بازیگر، کارگردانان تحسین شده و حداقل یک ابرقهرمان جستجوی مطالب در اینترنت با استفاده از Bing. همانطور که یک مرد عاقل زمانی گفت، با قدرت جستجوی بزرگ، مسئولیت بزرگی برای استفاده از Bing وجود دارد. (البته آن مرد بیل گیتس بود.)

به افتخار Spider-Man: No Way Home — و از آنجایی که من یک مرد عنکبوتی بزرگ هستم که همیشه این فیلم‌ها را تماشا می‌کنم، خواه دلیل خبرساز وجود داشته باشد یا نه – تصمیم گرفتم همه ویژگی‌های مرد عنکبوتی را تا به امروز رتبه‌بندی کنم. اگرچه آنها هرگز در سینماهای ایالات متحده بازی نکردند، سه فیلم بر اساس دهه 1970 مرد عنکبوتی سریال تلویزیونی انجام داد در سطح بین المللی توزیع می شوند، و به طور گسترده به صورت آنلاین در دسترس هستند، بنابراین شامل می شوند. Avengers: Endgame است نه از سوی دیگر، به این دلیل که اسپایدی تنها به مدت چهار دقیقه در این فیلم حضور دارد و قضاوت در مورد آن فیلم در کنار فیلم‌هایی که در آن نقش کلیدی را ایفا می‌کند، منصفانه به نظر نمی‌رسد. (من این دو را هم درج نکردم زهر فیلم‌ها چون تقریباً هیچ اثری از مرد عنکبوتی در آن‌ها نیست، اما من این حق را برای خود محفوظ می‌دارم که اگر دنباله‌های بعدی آن را ضمانت کنند، آنها را به صورت عطف به ما در تکرارهای بعدی این فهرست قرار دهم.)

بنابراین در اینجا آنها هستند، از کم هیجان ترین تا شگفت انگیزترین (هر چند نه بیشترین). حیرت آور، زیرا، خوب، آن فیلم ها بهترین نبودند) – هر فیلم مرد عنکبوتی رتبه بندی شده است، با شروع …

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

از کاپیتان آمریکا سریال به Guardians of the Galaxy Vol. 3، کل تاریخچه مارول را در فیلم ها رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search