این لاک پشت ها واقعاً نوجوان هستند
اخبار سینما

این لاک پشت ها واقعاً نوجوان هستند

اکنون تعداد زیادی تکرار مختلف از لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان وجود داشته است. کمیک‌های اصلی Eastman و Laird، مجموعه‌های کارتونی کلاسیک، فیلم‌های لایو اکشن، کمیک‌های Archie و Image، ریبوت‌های مختلف کارتون وجود داشت. سریال درباره لاک پشت های جهش یافته چطور است که نه تنها نینجا هستند بلکه نشسته اید؟ شما می خواهید برای این بنشینید. – نوجوانان بنابراین بی پایان قابل تجدید است؟ این یکی از اسرار بزرگ جهان فرهنگ پاپ است.

جدیدترین بازسازی لاک پشت های نینجا، Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem، از تهیه کنندگان ست روگن و ایوان گلدبرگ می آید و واقعاً بر جنبه نوجوانی شخصیت ها تأکید می کند. لاک‌پشت‌های کارتونی و بیشتر موارد بعدی شبیه ابرقهرمان‌های گاومیش بودند. این لاک‌پشت‌ها بسیار ضعیف‌تر و عقده‌ای‌تر هستند – مانند نوجوانان – با نگرش‌های مشابه. و روگن و گلدبرگ کسانی بودند که نوشتند خیلی بد. اگر می خواهید فیلمی درباره لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان داشته باشید، می توانید خیلی بدتر از این کار کنید.

در ادامه می‌توانید آخرین تریلر این فیلم را تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: چرا اول لاکپشت های نینجا فیلم یک کتاب کمیک کلاسیک نادیده گرفته شده است

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

برادران لاک پشت پس از سال ها پناه گرفتن از دنیای انسانی، تصمیم گرفتند تا قلب نیویورکی ها را به دست آورند و با اعمال قهرمانانه به عنوان یک نوجوان عادی پذیرفته شوند. دوست جدید آنها، آوریل اونیل، به آنها کمک می کند تا با یک سندیکای جنایی مرموز روبرو شوند، اما به زودی زمانی که ارتشی از جهش یافته ها بر سر آنها گشوده می شوند، به سر آنها می افتند.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem قرار است در تاریخ 2 آگوست در سینماها اکران شود.

بدترین بازسازی های لایو اکشن دیزنی

دیزنی میلیاردها دلار از انیمیشن های کلاسیک خود را به عنوان فیلم های لایو اکشن بسته بندی کرده است. اما نتایج همیشه خوب نبوده…

منبع

Home
Account
Cart
Search