تفکیک کامل تریلر و تخم مرغ عید پاک
اخبار سینما

کارگردان می گوید نمی توان ازرا میلر را به عنوان «فلش» جایگزین کرد

هر گونه کنجکاوی در مورد آینده از فلش فرنچایز، و آینده ستاره آن ازرا میلر با فرنچایز، کاملا معقول است. استودیو دی سی در آستانه ورود به دنیای فیلم کاملاً جدید DC است – که فلش ظاهراً به این امر کمک خواهد کرد – که می تواند در را به روی بازیگران کاملاً جدیدی که در نقش شخصیت های DC بازی می کنند باز کند. به علاوه، در سال های منتهی به فلشپس از انتشار، میلر مشکلات شخصی زیادی داشت. آنقدر زیاد که گاهی اوقات گمانه زنی می شد که برادران وارنر یا نمی خواست یا نمی توانست منتشر کند فلش میلر در آن است.

(میلر در ماه اکتبر در موردی که متهم به سرقت از یک خانه اشغالی و سرقت کوچک شده بودند، بیگناه شد؛ چند ماه قبل، به دنبال چندین برخورد با قانون و جنجال‌های مختلف، میلر بیانیه‌ای عمومی منتشر کرد که در آن نوشته شده بود: اخیراً یک بحران شدید را پشت سر گذاشته‌ام، اکنون می‌دانم که از مشکلات روانی پیچیده‌ای رنج می‌برم و درمان مداوم را آغاز کرده‌ام. می‌خواهم از همه عذرخواهی کنم که از رفتار گذشته خود نگران و ناراحت شدم. متعهد هستم که اقدامات لازم را انجام دهم. کار کنم تا به مرحله ای سالم، ایمن و سازنده در زندگی خود برگردم.)

از اواخر سال گذشته، فیلمنامه ای برای فلش 2 ظاهراً قبلاً در حال کار بود. میلر از آن بیانیه ماه اوت از دردسر دوری کرده است، اما این ممکن است برای متقاعد کردن برادران وارنر کافی نباشد تا به عنوان ستاره محوری یک فیلم 200 میلیون دلاری دیگر به آنها متعهد شود. اما با توجه به فلش کارگردان اندی موشیتی، اگر دنباله آن باشد میکند او معتقد است که هیچ کس به جز میلر نمی تواند نقش شخصیت اصلی را بازی کند.

بیشتر بخوانید: هر فیلم کمیک دی سی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

موشیتی گفت لیست پخش

اگر [a sequel] اتفاق می افتد، بله… من فکر نمی کنم کسی باشد که بتواند آن شخصیت را به خوبی آنها بازی کند. تصاویر دیگر از شخصیت عالی هستند، اما این دید خاص از شخصیت، آنها فقط در انجام آن عالی بودند. و همانطور که شما گفتید، دو باری – به نظر شخصیتی است که برای آنها ساخته شده است.

البته این فرض را بر این می گذارد که موشیتی برای ساخت دنباله ای برمی گردد فلش، چیزی که آن هم داده نشده است. اگر شخص دیگری پروژه را بر عهده بگیرد، می تواند پاسخ بسیار متفاوتی برای این سوال داشته باشد. همچنین باید دید که آیا مخاطبان برای اولین بار می آیند یا خیر فلاش فیلم سینما. اگر بمباران می‌کند، همه اینها می‌تواند مبهم‌ترین نقطه بحث باشد.

فلش در نهایت در 16 ژوئن در سینماها در همه جا اکران می شود.

کمیک های دی سی که نمی توانند به فیلم های دی سی تبدیل شوند

این عناوین محبوب DC Comics هرگز نمی توانند فیلم های DC خود را داشته باشند. (متاسف.)

منبع

Home
Account
Cart
Search