دیزنی + ده فیلم را از پخش حذف کرد
اخبار سینما

دیزنی + ده فیلم را از پخش حذف کرد

مدتی پیش اعلام شد که دیزنی دوباره به نحوه عملکرد مدل استریم آنها نگاه خواهد کرد. ظاهرا حذف محتوا بخشی از آن است.

اضافه کردن و حذف محتوای ویژه برای سرویس‌های پخش غیرعادی نیست. این تقریباً عادی است. اما وقتی به چیزی مانند نتفلیکس نگاه می‌کنید، دلیلی که معمولاً اتفاق می‌افتد این است که مجوزی که نتفلیکس برای پخش هر قطعه از محتوا دارد پس از یک بازه زمانی محدود به پایان می‌رسد. وقتی این مجوز منقضی شد، نتفلیکس دیگر حق میزبانی محتوا را ندارد.

این اصل واقعاً در مورد دیزنی پلاس صدق نمی‌کند، زیرا آنها فیلم‌ها و نمایش‌هایی را از کتابخانه‌های دیزنی (و اکنون فاکس) پخش می‌کنند که اساساً برای همیشه آنها را کنترل می‌کنند. اما همانطور که اخیرا دیدیم که برادران وارنر دیسکاوری با اچ‌بی‌او مکس انجام داد، دیزنی همچنین می‌تواند محتوا را از استریم حذف کند تا «هزینه کاهش ارزش» بگیرد و سپس برخی از هزینه‌های مرتبط با محتوا را برای اهداف مالیاتی حذف کند. و این همان کاری است که Disney+ در روزهای اخیر انجام داده است و دوازده فیلم قابل توجه اخیر را از استریم حذف کرده است.

بیشتر بخوانید: همه چیز جدید در دیزنی + ماه آینده

لیست فیلم های روی بلوک خردکن به شرح زیر است: آرتمیس فاول، بهتر از هرگز، زیبایی سیاه، بازسازی 2022 از Cheaper by the Dozen, Darby And The Dead, Flora & Ulysses, Stargirl, Hollywood Stargirl, Magic Camp, The One And Only Ivan, Timmy Failure: Mistakes Were, و ولفگانگ

مسلم است که بیشتر این فیلم ها موفق نبودند. (چند تا مثل آرتمیس فاولاما از آنجایی که اینها عمدتاً فیلم هایی بودند که به صراحت برای دیزنی پلاس ساخته شده بودند، بسیاری از آنها هیچ نوع اکران فیزیکی دریافت نکرده اند. این بدان معناست که با حذف آنها از استریم، آنها اساساً از بین می روند تا زمانی که دیزنی آنها را به شکل یا روش دیگری منتشر کند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search