مارتین اسکورسیزی فاش کرد که در حال کار بر روی یک فیلم جدید عیسی است
اخبار سینما

مارتین اسکورسیزی فاش کرد که در حال کار بر روی یک فیلم جدید عیسی است

در حالی که ممکن است تصور نکنید که چنین فیلم هایی را تماشا می کنید خیابان های متوسط یا دوستان خوبمارتین اسکورسیزی مرد خداست. به همین دلیل است که او الهام گرفته است تا روی فیلم جدیدی درباره عیسی مسیح کار کند.

مدت کوتاهی پس از حضور در اولین نمایش جهانی فیلم جدیدش، قاتلان ماه گلهااسکورسیزی در جشنواره فیلم کن با پاپ فرانسیس تماشاچی داشت. در جریان دیدار اسکورسیزی، پاپ از هنرمندان کاتولیک خواست تا خود را ابراز کنند. به نظر می رسد اسکورسیزی این پیام را به دل گرفته است. اسکورسیزی پس از دیدار با پاپ به مجله ایتالیایی گفت La Civiltà Cattolica که قصد داشت روی یک فیلم جدید با مضامین مذهبی قوی کار کند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های دهه 1990

اسکورسیزی گفت: “من به درخواست پاپ از هنرمندان تنها راهی که می دانم پاسخ دادم: با تصور و نوشتن فیلمنامه ای برای فیلمی درباره عیسی مسیح، و در آستانه شروع ساخت آن هستم.” او همچنین از فیلم‌های پیر پائولو پازولینی به عنوان تأثیرات، مانند انجیل به روایت قدیس متیو همچنین فیلم هایی که در گذشته ساخته بود و به این موضوع پرداخته بود.

این اولین فیلم اسکورسیزی در این زمینه نخواهد بود. در سال 1988، اسکورسیزی آزاد شد آخرین وسوسه از مسیح، بر اساس رمانی از نیکوس کازانتزاکی. این فیلم در زمان خود بسیار بحث برانگیز بود، و اعتراضات شدیدی را در برخی از جوامع مذهبی به دلیل به تصویر کشیدن عیسی که دارای وسوسه های جنسی بود، برانگیخت. اسکورسیزی هنوز فاش نکرده است که این فیلم جدید چه تفاوتی با آن دارد آخرین وسوسه در ساختار، تمرکز یا سبک. اما اگر او این کار را انجام دهد، با توجه به الهام پاپی و استقبال خشن که از آن استقبال شد، بسیار جالب خواهد بود که ببینیم چگونه مورد استقبال قرار می گیرد. آخرین وسوسه مسیح.

هر فیلم مارتین اسکورسیزی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search