مارول مشکل کانگ دارد
اخبار سینما

مارول مشکل کانگ دارد

ظاهراً شرور بزرگ جدید دنیای سینمایی مارول کانگ با بازی جاناتان میجرز است. پیش نمایش در لوکی و رسماً در Ant-Man and the Wasp: Quantumania، ظاهراً کانگ چنان تهدیدی برای قهرمانان مارول ایجاد می کند که قرار است کل چندجهانی را به خطر بیندازد و به دو جهان بعدی منجر شود. انتقام جویان فیلم ها: سلسله کانگ و جنگ های مخفی

اما اگر تماشا کردید کوانتومانیا، می دانید که مارول مشکل دارد. علیرغم همه صحبت هایی که در مورد اینکه کانگ همه چیز و همه را فتح می کند، این مرد قبلاً چندین بار کتک خورده است. یک گونه از کانگ به راحتی شکست خورد لوکیو سپس کانگ دیگری – ظاهراً را یکی درسته کانگ! – به راحتی توسط جانت ون داین فریب خورد و در قلمرو کوانتومی گیر افتاد. سپس در پایان کوانتومانیاکانگ توسط Ant-Man، Wasp و چند مورچه بزرگ فرستاده شد. درست است: مردی که ظاهراً جهان چندگانه را فتح خواهد کرد، توسط یک مشت اشکال از بین رفت.

این عالی نیست! پس از اینجا کجا برویم؟ این موضوع آخرین ویدیوی مارول ما است. در آن، ما تمام مشکلاتمان را با کانگ بررسی می‌کنیم و راه‌حل‌های بالقوه‌ای برای مشکلی که او برای بقیه داستان‌های چندجهانی مارول ایجاد می‌کند، ارائه می‌کنیم. در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: Guardians Vol. 3: تمام تخم مرغ های عید پاک که در سینماها از دست دادید

اگر از ویدیوی مربوط به مشکل بزرگ مارول با کانگ و نحوه رفع آن خوشتان آمد، ویدیوهای بیشتری را در زیر مشاهده کنید، از جمله موارد Guardians of the Galaxy Vol. 3 مخفیانه همه چیز در مورد است، یکی در ترکیب جدید نگهبانان کهکشان، و نگاه ما به مکان بعدی که آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول ظاهر خواهد شد. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. جدیدترین فیلم مارول Guardians of the Galaxy Vol. 3، اکنون در همه جا در سینماها بازی می کند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Black Panther: Wakanda Forever: همه جالبترین تخم مرغ های عید پاک مارول

در اینجا بهترین تماس‌های تلفنی وجود دارد پلنگ سیاه (و به دهه های کمیک مارول) در Black Panther: Wakanda Forever.

منبع

Home
Account
Cart
Search