بلاک باستر پاسخ کاملی به نتفلیکس داشت
اخبار سینما

بلاک باستر پاسخ کاملی به نتفلیکس داشت

نتفلیکس امیدوار است با اجرای طرحی برای به اشتراک گذاشتن گذرواژه‌های شرکت در بین چندین خانواده، تعداد زیادی مشتری جدید به همراه مقداری درآمد جدید ایجاد کند. پس از آزمایش این طرح در سطح بین‌المللی طی یکی دو سال گذشته، نتفلیکس اکنون شروع به سرکوب اشتراک‌گذاری رمز عبور در اینجا در ایالات متحده کرده است. برخی از مشترکین ایمیل‌هایی دریافت کرده‌اند که هشدار می‌دهند «حساب نتفلیکس آن‌ها برای شما و افرادی است که با آنها زندگی می‌کنید – خانواده‌تان» در حالی که اصرار دارند «شما می‌توانید حساب نتفلیکس خود را با کسی که با شما زندگی نمی‌کند با 7.99 دلار در ماه بیشتر به اشتراک بگذارید». به عبارت دیگر، روزهای بارگیری رایگان حساب نتفلیکس عموی شما تقریباً به پایان رسیده است.

بر اساس تعداد پاسخ‌هایی که مقاله ما درباره طرح نتفلیکس در رسانه‌های اجتماعی دریافت کرد که چیزی شبیه به «اگر این ایمیل را دریافت کنم، اشتراکم را فوراً لغو می‌کنم»، این محبوب‌ترین تصمیم تجاری نتفلیکس نبوده است. (به هر حال: بچه ها به پیام رسان شلیک نکنید! ما این برنامه را نساختیم، فقط به شما در مورد آن هشدار دادیم.) و برخی از رقبای فعلی و سابق نتفلیکس از این لحظه استفاده کرده اند تا رقیب خود را تغییر دهند.

Blockbuster Video، غول ویدیوی خانگی سابق که اکنون به عنوان یک فروشگاه تنها در اورگان وجود دارد، در توییتی نوشت: «یک یادآوری دوستانه که زمانی که از ما ویدیوها را کرایه می‌کردید… اهمیتی نداشتیم که آن را با چه کسی به اشتراک می‌گذارید… همانطور که آن را به موقع برگرداندی.»

بیشتر بخوانید: همه چیز جدید در نتفلیکس در ماه آینده

از قضا، این نتفلیکس بود که اساساً Blockbuster را با مدل اولیه DVD-by-mail خود که به دلیل عدم پرداخت هزینه های دیرکرد به شدت تبلیغ می شد، از کار انداخت. (بلاک باستر از مشتریان برای اجاره عنوانی برای چند روز مشخص هزینه می گرفت، در این مرحله باید VHS یا DVD خود را به فروشگاه برمی گردانید یا با هزینه های اضافی مواجه می شدید. درست مانند امروز، نتفلیکس هزینه اشتراک ماهانه ثابتی را از مشتریان دریافت می کرد و به آنها اجازه می داد. آنها تا زمانی که دوست دارند دی وی دی های اجاره ای خود را نگه می دارند.)

در همین حال، مدیریت توییتر بریتانیا برای سرویس Prime Video آمازون یک توییت قدیمی – و اکنون کاملاً ریاکارانه – نتفلیکس را در سال 2017 منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود “عشق به اشتراک گذاشتن یک رمز عبور است” و با گرافیکی از رابط کاربری خود پاسخ داد، و به عنوان “همه کسانی که” را بهینه سازی کردند. رمز عبور ما را دارد» با ایموجی قلب.

این یک جنجال زیاد در رسانه های اجتماعی است، اما در نهایت اهمیت آن بسیار کمتر از نتیجه نهایی است. اگر همه افرادی که می خواهند نتفلیکس را کنار بگذارند، واقعاً کاری در مورد آن انجام دهند، شاید نتفلیکس توجه کند. توییت‌های بداخلاقی بسیار کمتر از هزاران یا میلیون‌ها هزینه ثبت‌نام ۸ دلاری هستند که مردم باید اکنون برای ادامه دسترسی به آن بپردازند. بریجرتون یا چیزهای عجیب و غریب.

فیلم های قدیمی که در نتفلیکس بازدیدهای شگفت انگیز دارند

این فیلم‌ها در سینماها تاثیر چندانی نداشتند، اما اکنون در سراسر جهان در نتفلیکس مورد علاقه‌های زیادی هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search