فیلمبرداری فیلم Thunderbolts مارول به دلیل اعتصاب نویسنده به تعویق افتاد
اخبار سینما

فیلمبرداری فیلم Thunderbolts مارول به دلیل اعتصاب نویسنده به تعویق افتاد

اعتصاب نویسندگان WGA هنوز ادامه دارد، و در این مرحله، شروع به تأثیرگذاری بر شروع بسیاری از تولیدات مختلف هالیوود کرده است. در مارول، قبلاً باعث تاخیر در فیلمبرداری شد تیغه، و اکنون مکث مشابهی روی آن گذاشته شده است صاعقه.

نویسندگان فعال در اعتصاب خواستار دستمزد بهتر، شرایط کاری بهتر، و حمایت از جایگزینی یا کاهش نقش‌هایشان با ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی مانند ChatGPT هستند. تا لحظه تنظیم این خبر، مطالبات آنها برآورده نشده است و اعتصاب نشانی از کاهش سرعت ندارد.

صاعقه قرار است سباستین استن در نقش Winter Soldier، هانا جان کامن در نقش Ghost، وایت راسل در نقش مامور ایالات متحده، جولیا لوئیس-دریفوس در نقش والنتینا آلگرا دی فونتین، فلورانس پیو در نقش Black Widow، دیوید هاربر در نقش Red Guardian و اولگا کوریلنکو در نقش Taskmaster بازی کنند. . این فیلم تیمی از شرورهای اصلاح‌شده را دنبال می‌کند که با هم متحد می‌شوند تا برای دولت کار کنند. این فیلم حداقل از سال 2022 در دست ساخت بوده است. اریک پیرسون در ابتدا برای نوشتن فیلمنامه اولیه آورده شد، اما لی سونگ جین در مارس 2023 به این تلاش پیوست. اما به لطف اعتصاب نویسندگان، در حال حاضر هیچ کار اضافی دیگری امکان پذیر نیست. روی فیلمنامه انجام شود.

بیشتر بخوانید: هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

این فقط یک مشکل مارول نیست. البته، اعتصاب کل صنعت، از جمله رقبای مارول در دی سی را در بر می گیرد. در واقع، در طی یک سخنرانی آغازین در دانشگاهی در بوستون، زمانی که دیوید زاسلاو، رئیس Discovery برادران وارنر در حال سخنرانی بود، شعارها بلند شد. یک اتاق کامل از دانش آموزان با فریاد “به نویسندگان خود پول بدهید!” پیوستند.

بعید به نظر می رسد که این همه چیز به این زودی حل شود، اما ما دوست داریم در مورد آن اشتباه کنیم. صاعقه در حال حاضر برای اکران در سینماها در تاریخ 26 جولای 2024 برنامه ریزی شده است.

مجموعه فیلم و تلویزیون فاز پنجم و ششم آینده مارول

در اینجا همه فیلم‌ها و نمایش‌هایی است که مارول در حال حاضر برای اکران در فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی خود برنامه‌ریزی کرده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search