«جان ویک 5» در حال توسعه است
اخبار سینما

«جان ویک 5» در حال توسعه است

هفته گذشته، جان ویک حماسه به یک نقطه عطف چشمگیر رسید: یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی در چهار فیلم این مجموعه. برای یک فرنچایز فیلم که از ابتدا ساخته شده است، و بر اساس چیزی فراتر از عشق کیانو ریوز به بدلکاری و سگ‌ها، خیلی ضعیف نیست.

حالا اگه دیدی جان ویک: فصل 4، می دانید که پایان آن باعث شد به نظر برسد که این فرنچایز می تواند در آنجا به پایان برسد. (بدون اسپویلر، اما ببینید، فقط افراد زیادی وجود دارند که یک مرد می تواند به خاطر انتقام مرگ توله سگش بکشد.) اما ما چه گفتیم؟ این فرنچایز 1 میلیارد دلار درآمد داشته است – و آخرین آن بزرگترین تا به امروز بود و 427 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. بنابراین ما به این فکر می کنیم که این شخصیت بازگشته است، مهم نیست پایان آن چه خواهد بود جان ویک 4 گفت.

لاینزگیت هم همینطور. جو دریک، رئیس گروه موشن پیکچر، در تماس اخیر سود سه ماهه شرکت، گفت که این شرکت در حال توسعه یک جان ویک: فصل 5، همراه با چندین مورد دیگر جان ویک اسپین آف در فیلم، تلویزیون و حتی بازی های ویدیویی.

ما در حال ساختن جهان هستیم و وقتی پنجمین فیلم می آید، [it] ارگانیک خواهد بود، به طور ارگانیک از نحوه شروع به گفتن آن داستان ها رشد خواهد کرد. اما شما می توانید بر یک آهنگ منظم تکیه کنید جان ویکدریک گفت.

بیشتر بخوانید: چگونه جان ویک: فصل 4 آن صحنه راه پله را بیرون کشید

اولین جان ویک اسپین آف، بالرین، قبلاً شلیک شده است. با بازی آنا د آرماس (و با جان ویک ریوز، ایان مک‌شین و لنس ردیک که نقش‌های فرعی دارند)، این تریلر قرار است در ژوئن 2024 در سینماها اکران شود. و اولین سریال تلویزیونی، پیش درآمدی به نام قاره ای، در ماه سپتامبر در Peacock نمایش داده می شود.

جان ویک: فصل 4 چندین اسپین آف بالقوه را پیشنهاد داد که واضح ترین آنها برای شخصیت دانی ین، قاتل کور کین بود. اما ایده اسلم دانک برای من این است جان ویک بازی ویدیویی به نظر می رسد کل این فرض برای بازی ها عالی است. شما می توانید یک بازی داستانی سنگین با شخصیت ریوز انجام دهید. یا می‌توانید نوعی بازی آنلاین بتل رویال را انجام دهید که در دنیای آن تنظیم شده است جان ویک شامل اسطوره های عجیب و غریب آن از قاتلان خوش پوش. صادقانه بگویم که این یک پولساز آشکار است، به نوعی تکان دهنده است که هنوز اتفاق نیفتاده است.

جان ویک: فصل 4 در حال حاضر در صورت تقاضا در دسترس است. 4K و Blu-ray از 13 ژوئن به فروش می رسد.

20 فیلم با برش های بدون رتبه

این فیلم‌های اصلی در نسخه‌های بسیار متفاوت – و گاهی اوقات گرافیکی‌تر – موجود هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search