قاضی شکایت صحنه برهنه «رومئو و ژولیت» را رد کرد
اخبار سینما

قاضی شکایت صحنه برهنه «رومئو و ژولیت» را رد کرد

در پایان سال 2022، لئونارد وایتینگ و اولیویا هاسی، ستارگان فیلم محبوب ویلیام شکسپیر در سال 1968 رومئو و ژولیت علیه پخش کننده فیلم، پارامونت پیکچرز، شکایت کرد و این شرکت را به “استثمار جنسی از آنها و توزیع تصاویر برهنه کودکان نوجوان” متهم کرد. وایتینگ و هاسی ادعا کردند که کارگردان فیلم، فرانکو زفیرلی، «به هر دو بازیگر اطمینان داده است که هیچ برهنگی در فیلم وجود نخواهد داشت و آنها در صحنه اتاق خواب لباس زیر گوشتی رنگ خواهند پوشید. اما در روزهای پایانی فیلمبرداری، کارگردان ظاهراً از آنها خواسته است که برهنه با آرایش بدن اجرا کنند، “وگرنه تصویر شکست می خورد.”

امروز، در دادگاه عالی لس‌آنجلس، یک قاضی با «نشان‌داد» گفت که او شکایت را رد می‌کند و ادعاهای بازیگران را یک «شخصیت نادرست فاحش» خواند و گفت که سکانس مورد بحث «به اندازه کافی از نظر جنسی تلقین‌کننده» نیست تا به سطح پورنوگرافی کودکان برسد. همانطور که دعوا ادعا کرد. مطابق با هالیوود ریپورتر، قاضی آلیسون مکنزی حکم داد که فیلم توسط متمم اول محافظت می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های بر اساس کتاب هایی که در کلاس انگلیسی می خوانید

دو ستاره فیلم اکنون در دهه 70 زندگی خود هستند. وقتی فیلم را ساختند 15 و 16 ساله بودند. شکایت آنها به عنوان قانونی مطرح شد که به طور موقت محدودیت های قانونی برخی از پرونده های سوء استفاده جنسی از کودکان در ایالت کالیفرنیا را به حالت تعلیق درآورده بود، قرار بود در پایان سال 2022 منقضی شود. وایتینگ و هاسی به دنبال غرامت 500 میلیون دلاری از پارامونت بودند.

مطابق با THRوکیل وایتینگ و هاسی می گوید که این زوج به این حکم اعتراض خواهند کرد. در بیانیه ای، بازیگران گفتند: «ما 55 سال برای عدالت منتظر ماندیم. من حدس می‌زنم که باید بیشتر صبر کنیم.»

10 فیلمی که پایان کتاب هایی را که بر اساس آنها ساخته شده اند تغییر دادند

این فیلم‌ها با فیلم‌هایی که از آنها الهام گرفته‌اند، تفاوت فاحشی دارند.

منبع

Home
Account
Cart
Search