کوئنتین تارانتینو پیش فرض فیلم بعدی خود را فاش کرد
اخبار سینما

کوئنتین تارانتینو پیش فرض فیلم بعدی خود را فاش کرد

کوئنتین تارانتینو گزارش های اوایل سال جاری را تایید کرد که پروژه بعدی او فیلمی با عنوان است منتقد فیلم. در زمانی که وجود این فیلم برای اولین بار در ماه مارس فاش شد، هیچ جزئیات خاصی در مورد موضوع آن فراتر از آن چیزی که بتوان از عنوان آن استنباط کرد وجود نداشت. برخی از روزنامه نگاران در واقع حدس می زدند که این فیلم می تواند زندگی نامه ای از یک افسانه باشد اهل نیویورک منتقد پائولین کائل

به نظر تارانتینو معلوم می شود که در حالی که کائل موضوع آن نیست منتقد فیلم، فیلم است به نوعی از یک نویسنده واقعی الهام گرفته شده است. تارانتینو در جشنواره فیلم کن این هفته گفت ضرب الاجل که منتقد فیلم «بر اساس مردی است که واقعاً زندگی می‌کرد، اما هرگز واقعاً مشهور نبود، و برای یک پارچه پورنو نقد فیلم می‌نوشت.» تارانتینو ادعا کرد که این نویسنده ناشناس را (که برای مجله‌ای کار می‌کرد) در نوجوانی در حالی که دستگاه‌های فروش مجلات پورنو (که ظاهراً شغلی در دهه 1970 بود؟) پیدا کرده بود.

تارانتینو توضیح داد: «او درباره فیلم‌های رایج می‌نوشت و منتقد ردیف دوم بود. فکر می کنم او منتقد بسیار خوبی بود. او مثل جهنم بدبین بود. نقدهای او تلاقی بین هاوارد استرن اولیه و تراویس بیکل بود [Robert De Niro’s character in Taxi Driver] شاید اگر منتقد سینما بود.»

بیشتر بخوانید: هر فیلم تارانتینو از بدترین تا بهترین رتبه بندی می شود

منتقد فیلم پس از سال 2019، دومین فیلم متوالی تارانتینو در مورد فیلمسازی و تاریخ سینما خواهد بود. روزی روزگاری در هالیوود. تارانتینو جدا از کار خود به عنوان کارگردان، در سال های اخیر به نقد فیلم نیز علاقه فزاینده ای نشان داده است. او اکنون میزبان پادکست فیلم خود است، پادکاهای آرشیو ویدیوt; او اواخر سال گذشته اولین کتاب نقد فیلم خود را منتشر کرد. حدس و گمان سینما.

منتقد فیلم هنوز تاریخ اکران یا ستاره تایید شده ای ندارد (تارانتینو گفت که انتظار دارد بازیگری را انتخاب کند که قبلاً با او کار نکرده است) اما انتظار می رود اواخر امسال به مرحله پیش تولید برسد.

10 مکان فیلم و تلویزیون که می توانید یک شب در آن بمانید

این مکان‌های معروف از فیلم‌ها و تلویزیون‌ها نه تنها در دنیای واقعی وجود دارند – می‌توانید آنها را برای تعطیلات شخصی خود اجاره کنید!

منبع

Home
Account
Cart
Search