تریلر جدید "باربی" اصل واقعی فیلم را فاش می کند
اخبار سینما

تریلر جدید “باربی” اصل واقعی فیلم را فاش می کند

فکر می کنم این سومین تریلر برای گرتا گرویگ باشد باربی، اما این اولین موردی است که واقعاً به ما حس خوبی از آنچه فیلم در واقع درباره آن است می دهد. در حالی که تریلرهای قبلی دنیای پنبه‌ای باربی را بازی می‌کردند (و واقعاً زیاد باربی ها، که در آن همه شخصیت ها یا باربی بودند یا کنز، که همگی توسط بازیگرانی مانند عیسی رائه، سیمو لیو، و کینگزلی بن آیدر بازی می شدند)، این یکی نشان می دهد که «باربیلند» در واقع تنها یکی از اجزای فیلم است.

در عوض، یک باربی واقعی (مارگو رابی) ناگهان شیفته وجود بی نقص و صورتی او می شود. و بنابراین او با کن (رایان گاسلینگ) به “دنیای واقعی” می رود. آنچه دقیقاً از آنجا اتفاق می‌افتد به طور کامل توسط تریلر مشخص نشده است، اما ویل فرل در نقش یک تاجر بازی می‌کند – اساساً همان شخصی که در آن بازی کرده است. فیلم لگو. (اگر در حال تطبیق یک اسباب بازی با یک فیلم هستید و به یک پسر نیاز دارید که نقش شرارت نامقدس شرکتی را بازی کند، باید ویل فرل را انتخاب کنید. این فقط یک قانون است.)

جدید را تماشا کنید باربی تریلر زیر:

بیشتر بخوانید: موردانتظارترین فیلم های ما در سال 2023

این تریلر، حداقل، بسیار واضح‌تر نشان می‌دهد که چرا یک فیلم‌ساز در سطح گرویگ می‌خواهد یک فیلم بسازد. باربی فیلم سینما. این فقط یک فیلم در مورد باربی و خانه رویایی او و ماشینش و وقت گذرانی در مالیبو یا هر چیز دیگری نیست. این همچنین در نظر گرفتن معنای عروسک های باربی و آنچه که برای جهان ما نشان می دهند است. که باید خیلی جالب باشد!

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

زندگی در سرزمین باربی یعنی یک موجود کامل در یک مکان عالی. مگر اینکه یک بحران وجودی کامل داشته باشید. یا شما یک کن هستید.

باربی قرار است از 21 جولای در سینماها اکران شود.

احمقانه ترین نام ها برای برش های کارگردان دی وی دی

این فیلم‌ها نمی‌توانند دی‌وی‌دی‌های خود را فقط «برش‌های کارگردان» بنامند. وای نه؛ خیلی ساده یا عادی خواهد بود. آنها مجبور بودند به جای آن این نام های عجیب، گیج کننده، نادرست و خنده دار را انتخاب کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search