کارگردان «فلش» تکان دهنده ترین فیلم سینمایی را تایید کرد
اخبار سینما

کارگردان «فلش» تکان دهنده ترین فیلم سینمایی را تایید کرد

توجه: پست زیر حاوی یک اسپویلر اصلی برای فلش است. با خطر مرتبط با کمئوی کمیک دی سی خود ادامه دهید.

فلش شخصیت های DC بسیار بیشتر از آنچه عنوان نشان می دهد. همانطور که تریلرها و پوسترهای فیلم تایید می‌کنند، سرعت‌باز ازرا میلر با چندین بتمن (با بازی بن افلک و مایکل کیتون) و همچنین نسخه جدیدی از سوپرگرل (ساشا کال) و حتی نسخه دیگری از خودش از یک نفر دیگر همکاری می‌کند. جدول زمانی به منظور نبرد با ژنرال زود مایکل شانون.

اما اینها فقط شخصیت های موجود در آن هستند فلش بازار یابی. حتی تعداد بیشتری از قهرمانان دی سی وجود دارند که حتی در بازاریابی به آنها اشاره ای نشده است – یکی از آنها به تازگی توسط کارگردان فیلم، اندی موشیتی، در مصاحبه ای با وی تایید شد. خاورمیانه را جویا شوید. و این یک اتفاق واقعاً بزرگ است.

بیشتر بخوانید: تریلر نهایی را تماشا کنید فلش

در حالی که پیش‌فرض فیلم بر اساس این ایده است که فلش از توانایی‌اش در سفر در زمان استفاده می‌کند تا به‌طور تصادفی دنیایی بدون فراانسان‌هایی مانند سوپرمن به وجود بیاورد، ظاهراً وجود دارد. است یک سوپرمن در فیلم … توسط کسی جز نیکلاس کیج بازی نمی شود. همانطور که موشیتی گفت:

نیک فوق العاده بود اگرچه این نقش یک نقش کوتاه بود، اما او به آن دست زد… من تمام زندگی ام را رویا داشتم که با او کار کنم. امیدوارم بتوانم به زودی دوباره با او کار کنم.

فراتر از قدرت ستارگان محض فیلم کوتاه، این ادای احترام به تاریخ فیلم های دی سی است. در اواسط دهه 1990، کیج قرار بود در آن بازی کند سوپرمن زندگی می کند، فیلمی از دی سی که کارگردانی آن را بر عهده داشت بتمن و بازگشت بتمن‘ تیم برتون. این پروژه که می‌توانست از خط داستانی فوق‌العاده موفق «مرگ سوپرمن» از دی‌سی کامیکس اقتباس کند، عمیقاً در مرحله توسعه قرار گرفت – حتی تا جایی که کیج لباس سوپرمن خود را امتحان کرد – قبل از اینکه از هم بپاشد. کیج به ایفای نقش مارولز گوست رایدر ادامه داد و همین چند سال پیش در نقش سوپرمن صداپیشگی کرد. تایتان های نوجوان برو! به فیلم ها

چگونه او در آن جا می شود فلش ما نمی دانیم – و صادقانه بگویم، ما نمی خواهیم بدانیم. ما متوجه خواهیم شد که چه زمانی فلش در تاریخ 16 ژوئن در همه جا در سینماها اکران می شود.

10 مکان فیلم و تلویزیون که می توانید یک شب در آن بمانید

این مکان‌های معروف از فیلم‌ها و تلویزیون‌ها نه تنها در دنیای واقعی وجود دارند – می‌توانید آنها را برای تعطیلات شخصی خود اجاره کنید!

منبع

Home
Account
Cart
Search