بدترین بازسازی های لایو اکشن دیزنی تا کنون
اخبار سینما

بدترین بازسازی های لایو اکشن دیزنی تا کنون

روزی روزگاری، یک استودیوی هالیوودی وجود داشت که بر اساس زندگی غیرممکن ها ساخته شده بود. از مجموعه ای از دفاتر در خیابان بوئنا ویستا در بربنک، کالیفرنیا، والت دیزنی و هنرمندان درخشانش به پیشروی هنر انیمیشن بلند کمک کردند. در طول دهه 1930 و 1940، استودیو انیمیشن والت دیزنی شاهکارهایی مانند سفید برفی و هفت کوتوله، پینوکیو، فانتزی، و دامبو این فیلم ها نزدیک به یک قرن بعد طرفداران فداکار خود را حفظ می کنند.

امروز، ما در زمان بسیار متفاوتی زندگی می کنیم. شرکت والت دیزنی هنوز در اطراف است و همچنان در حال خلق تصاویر متحرک مجلل است. اما فیلم‌های متحرک آن‌ها در حال حاضر به‌جای دو بعدی، معمولاً به‌صورت سه‌بعدی ساخته می‌شوند – و همه عناوین فوق‌الذکر یا در حال بازسازی بوده یا در حال بازسازی هستند.

بیشتر بخوانید: بدترین آهنگ های دیزنی تا کنون

در دهه گذشته، این بازسازی‌های لایو اکشن به بخش بزرگی از خروجی‌های پرفروش دیزنی تبدیل شده‌اند: بازیگرانی با استعداد نام‌های بزرگ و تولید شده با بودجه‌های هنگفت با انیمیشن‌های دیجیتال و افکت‌ها، این پروژه‌ها فیلم‌های کلاسیک دیزنی را برای مخاطبان و سلیقه‌های مدرن به‌روزرسانی می‌کنند. با لیلو و کوک، هرکول، بامبی، رابین هود، و اریستوکات ها در حال توسعه، موج بازسازی‌های لایو اکشن دیزنی نشانه‌ای از کاهش سرعت را به زودی نشان می‌دهد.

این فیلم ها تقریباً همه موفق بوده اند. چندین فیلم در میان پردرآمدترین فیلم‌های ساخته شده در کل تاریخ این رسانه قرار گرفتند. اما همه آنها خیلی خوب نبوده اند. برای هر سیندرلا یا کتاب جنگل چندین اشتباه خلاقانه وجود داشته است. در اینجا ده مورد از بدنام ترین مجرمان تا به امروز آورده شده است که از تقریباً قابل قبول تا غیرقابل تماشا رتبه بندی شده اند.

بدترین بازسازی های لایو اکشن دیزنی

دیزنی میلیاردها دلار از انیمیشن های کلاسیک خود را به عنوان فیلم های لایو اکشن بسته بندی کرده است. اما نتایج همیشه خوب نبوده…

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search