تریلر نهایی «فلش» یک بحران در چندین زمین را نشان می دهد
اخبار سینما

تریلر نهایی «فلش» یک بحران در چندین زمین را نشان می دهد

فلش به نظر می رسد عنوان چندان دقیقی نباشد.

برای یک چیز، این فقط در مورد “فلش” نیست. بیش از یک فلش در آن وجود دارد که هر دو توسط ازرا میلر بازی می شود.

برای دیگری، این مجموعه همچنین دارای یک دسته کامل از ابرقهرمانان دیگر، از جمله سوپرگرل (ساشا کال) و چندین بتمن – هر دو بن افلک و مایکل کیتون است. آلفرد جرمی آیرونز برای یکی دو ثانیه وارد صحنه می شود. این آخرین و ظاهراً آخرین تریلر برای فیلم مورد انتظار (و مدت‌ها با تأخیر) بلاک‌باستر دی‌سی حتی شامل حضور کیرسی کلمونز است که نقش عشق قدیمی بری آلن در کتاب‌های مصور، آیریس وست را بازی می‌کند. تنها حضور قبلی او در این نقش در صحنه هایی بود که در ابتدا از آنها حذف شد لیگ عدالت، و سپس در نهایت بازیابی شد لیگ عدالت زک اسنایدر برش کارگردان

این تریلر همچنین برخی از بهترین نگاه‌هایمان را به فیلم The Flash در اکشن در لباس جدیدش از این فیلم به ما می‌دهد. نگاهی بیاندازید:

بیشتر بخوانید: فلش تریلر: شکست کامل تخم مرغ عید پاک

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

زمانی که بری از ابرقدرت هایش برای سفر به گذشته استفاده می کند تا اتفاقات گذشته را تغییر دهد، دنیاها در «فلش» با هم برخورد می کنند. اما زمانی که تلاش او برای نجات خانواده‌اش به‌طور ناخواسته آینده را تغییر می‌دهد، بری در واقعیتی گرفتار می‌شود که در آن ژنرال زود بازگشته است و تهدید به نابودی می‌کند و هیچ ابرقهرمانی وجود ندارد که بتوان به سراغش رفت. یعنی، مگر اینکه بری بتواند یک بتمن بسیار متفاوت را از دوران بازنشستگی نجات دهد و یک کریپتونی زندانی را نجات دهد… البته نه کسی که به دنبالش است. در نهایت، برای نجات دنیایی که در آن است و بازگشت به آینده ای که می شناسد، تنها امید بری این است که برای زندگی اش مسابقه دهد. اما آیا انجام فداکاری نهایی برای تنظیم مجدد جهان کافی است؟

فلش در تاریخ 16 ژوئن در همه جا در سینماها اکران می شود.

احمقانه ترین نام ها برای برش های کارگردان دی وی دی

این فیلم‌ها نمی‌توانند دی‌وی‌دی‌های خود را فقط «برش‌های کارگردان» بنامند. وای نه؛ خیلی ساده یا عادی خواهد بود. آنها مجبور بودند به جای آن این نام های عجیب، گیج کننده، نادرست و خنده دار را انتخاب کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search