ناتالی پورتمن آماده بازگشت به «جنگ ستارگان» است
اخبار سینما

ناتالی پورتمن آماده بازگشت به «جنگ ستارگان» است

یکی یکی شخصیت ها و بازیگران از جنگ ستارگان پیش درآمدها در مدرن بازمی گردند جنگ ستارگان فیلم ها و نمایش ها اوبی وان ایوان مک گرگور سریال دیزنی + خود را داشت که در آن با شاگرد قدیمی خود، دارث ویدر هیدن کریستنسن روبرو شد. دارث مول در آنجا حاضر شد Solo: A Star Wars Storyو حتی احمد بست – بازیگری که بیشتر با نام جار جار بینکس شناخته می شود – در آخرین فصل سریال باید نقش شخصیت جدیدی را بازی کند. ماندالوریان.

یکی از معدود نام‌های قابل توجهی که تا به حال ساخته نشده است جنگ ستارگان بازگشت پیش درآمد، ناتالی پورتمن، سومین نقش اول تمام آن فیلم ها به همراه مک گرگور و کریستنسن در نقش ملکه (و بعداً سناتور) آمیدالا است. به گفته پورتمن، او در واقع یک جنگ ستارگان بازگشت – اما هرگز به او پیشنهاد نشده است.

صحبت کردن با GQپورتمن در مورد امکان جدید گفت جنگ ستارگان پروژه “هیچ کس از من نخواسته است که برگردم، اما من برای آن باز هستم.”

بیشتر بخوانید: هر جنگ ستارگان فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

البته، یک مانع کوچک برای بازی دوباره ناتالی پورتمن در نقش آمیدالا وجود دارد: آمیدالا، به طور کاملاً قطعی و دردناک، در پایان این بازی درگذشت. جنگ ستارگان: انتقام سیث. البته همیشه می توان یک پیش درآمد ساخت، اما پورتمن اکنون 15 سال از زمان ساختش بزرگتر است. انتقام سیث بنابراین ایفای یک نسخه جوانتر از شخصیت می تواند مشکل باشد. اما هی: این است جنگ ستارگان. Force Ghost Amidala چطور؟ این می تواند یک چیز باشد! اکنون باید میلیون‌ها راه مختلف وجود داشته باشد که او بتواند در یکی از این فیلم‌ها یا نمایش‌ها ظاهر شود.

می توانید پورتمن را کامل تماشا کنید GQ مصاحبه زیر:

بازیگرانی که در نقش های جنگ ستارگان تلف شدند

این ستاره های شگفت انگیز در ظاهر شده اند جنگ ستارگان فیلم‌ها و نمایش‌ها، اما فقط در بخش‌های کوچکی که ما را ناامید کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search