«سیندرلا» در حال بازسازی یک فیلم ترسناک است
اخبار سینما

«سیندرلا» در حال بازسازی یک فیلم ترسناک است

به عنوان بخشی از گرایش اخیر (که شما آن را دوست دارید یا از آن متنفرید) ترسناک به آثار کلاسیک دوران کودکی علاقه مند می شود، نفرین سیندرلا اعلام شده است.

این فیلم به دنبال نسخه‌های ترسناک مشابهی از فیلم‌های مورد علاقه کودکان است وینی پو: خون و عسل، و یک نفر متوسط (معروف به فیلم ترسناک گرینچ). این فیلم‌ها معمولاً توسط منتقدان مورد توجه قرار می‌گیرند، در حالی که مخاطبان عموماً تا حدودی مهربان هستند. مثلا، وینی پو: خون و عسل امتیاز انتقادی سه درصد در Rotten Tomatoes دارد. این در حالی است که امتیاز مخاطب 50 درصد است یک نفر متوسط با منتقدان تا حدودی بهتر عمل کرد، اما با تماشاگران چندان خوب نبود. به ترتیب 21 درصد و 49 درصد است.

نفرین سیندرلا به زودی در AFM، بازار فیلم آمریکا به فروش می رسد. استودیو ITN قرار است این فیلم را در اکتبر سال جاری اکران کند. فیلمبرداری هنوز کاملاً شروع نشده است، و از آنجایی که فرضاً بودجه بسیار کمی دارد، احتمالاً مراحل نگارش و پیش تولید آنقدرها طول نکشیده است. لوئیزا وارن، تهیه کننده و کارگردان فیلم، نظری به این موضوع ارائه کرد منزجر کننده خونین به تازگی. او حرفی برای گفتن نداشت، اما به اندازه ای بود که مردم را علاقه مند نگه دارد.

5. سیندرلا (2015)
دیزنی

بیشتر بخوانید: 10 فیلم ترسناک که ظاهراً نفرین شده اند

«این یک چرخش فوق‌العاده منحصربه‌فرد بر روی سیندرلا است که همه ما دوست داریم و می‌شناسیم. قرار است مرگ های واقعاً وحشتناکی به دست او رخ دهد. من فکر می‌کنم که سگ‌های گور در بازگویی تاریک من مورد استقبال قرار می‌گیرند.»

در این مرحله، هیچ کس واقعاً مطمئن نیست که آیا کل این روند ادامه خواهد داشت یا خیر. در حال حاضر، این پتانسیل دارد، اما واقعاً تعداد زیادی از مردم این کار را انجام نمی دهند، و به نظر می رسد کسانی که هستند، از ارزش شوک موجود استفاده می کنند. شاید این یکی قالب را بشکند.

10 بدترین کلیشه فیلم ترسناک تمام دوران

در حالی که ژانر فیلم های ترسناک در چند دهه گذشته به شدت گسترش یافته است، هنوز کلیشه های آزاردهنده ای وجود دارد که از بین نمی روند. در اینجا بدترین کلیشه های تاریخ فیلم های ترسناک را مشاهده می کنید.

منبع

Home
Account
Cart
Search