Auliʻi Cravalho برای لایو اکشن "Moana" باز نمی گردد
اخبار سینما

Auliʻi Cravalho برای لایو اکشن “Moana” باز نمی گردد

بازسازی لایو اکشن کلاسیک مدرن موانا از دیزنی در راه است. این فیلم در ماه آوریل معرفی شد، بنابراین به احتمال زیاد تا مدتی طولانی آن را نخواهیم دید.

اصلی مواناکه در سال 2016 اکران شد، دو نامزدی جایزه اسکار را دریافت کرد و همچنین توانست در باکس آفیس 682.6 میلیون دلار فروش کند. به نظر می‌رسد که کل این بازسازی لایو اکشن ممکن است یکی از اجزای اصلی تولید دیزنی باشد. البته ما قبلاً موارد مشابهی داشته ایم شیر شاه یا پیتر پن یا آلیس در سرزمین عجایب، اما شایعاتی در مورد درهم در اطراف شناور هستند. دیزنی همچنین در حال کار بر روی نسخه لایو اکشن آن است لیلو و استیچ.

بیشتر بخوانید: بزرگترین بمب های باکس آفیس دیزنی

در حالی که برخی از طرفداران به ستاره اصلی امیدوار بودند مواناAuliʻi Cravalho، نقش خود را در بازسازی مجدداً بازی خواهد کرد، این اتفاق نخواهد افتاد. کراوالیو در پستی در اینستاگرامش این مطلب را بیان کرد:

وقتی در 14 سالگی برای نقش موآنا انتخاب شدم، به طرز شگفت انگیزی زندگی ام را تغییر داد و کارم را شروع کرد… در این بازگویی لایو اکشن، نقش را دوباره بازی نمی کنم. من معتقدم که کاملاً حیاتی است که بازیگران دقیقاً شخصیت‌ها و داستان‌هایی را که می‌خواهیم بگوییم بازنمایی کند… بنابراین، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فیلم، نمی‌توانم منتظر باشم تا بازیگر بعدی را پیدا کنم تا روح شجاع، هوش غیرقابل انکار و احساسات موانا را به تصویر بکشد. استحکام – قدرت. من واقعاً مفتخرم که این باتوم را به زن جوان بعدی از تبار جزیره اقیانوس آرام بسپارم تا به مردمان، فرهنگ ها و جوامع باورنکردنی خود که به الهام بخشیدن به داستان او کمک می کنند، احترام بگذارم.

لایو اکشن موانا هنوز تاریخ انتشار ندارد

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بهترین شرورهای دیزنی تا کنون

منبع

Home
Account
Cart
Search