Star Zone و RRR در 58 سالگی درگذشت
اخبار سینما

Star Zone و RRR در 58 سالگی درگذشت

خبر تکان دهنده: ری استیونسون، حضور پرقدرت روی صفحه که به خاطر نقش هایش در سریال تلویزیونی شناخته می شود رم و در چندین پروژه مارول، مرده است. او فقط 58 سال داشت.

جزئیات مرگ وی هنوز به اطلاع عموم نرسیده است. مطابق با TheWrap“در حالی که درگذشت وی توسط رسانه های وی تایید شده است، علت مرگ در حال حاضر نامشخص است.” حداقل یک ایتالیایی سایت اینترنتی ادعا می کند که استیونسون برای فیلمبرداری یک پروژه در کشور بود و در آخر هفته در بیمارستان بستری شد.

استیونسون در سال 1964 در لیسبورن، ایرلند شمالی به دنیا آمد. پس از حضور در مدرسه تئاتر اولد ویک، از دهه 1990 شروع به حضور در تلویزیون و فیلم کرد. اولین نقش مهم او در هالیوود در سال 2004 بود، زمانی که او یکی از شوالیه های میز گرد در فیلم Antoine Fuqua بود. شاه آرتور. چند سال پس از آن، او نقش پانیشر را برای تام جین بر عهده گرفت Punisher: War Zone. چه عاشق فیلم باشید چه نباشید، استیونسون در نقش اصلی به طور غیرقابل انکاری ترسناک بود. به نظر می رسید که از یکی از کاورهای معروف هنرمند تیم برادستریت بیرون آمده است تنبیه کننده کمیک مارول.

استیونسون هرگز نتوانست در فیلم دیگری نقش پانیشر را بازی کند، اما مارول استودیو به کار او توجه کرد و سپس او را به عنوان خدای آسگاردی، ولستاگ در فیلم انتخاب کرد. ثور، تور: دنیای تاریک، و ثور: راگناروک. از دیگر نقش‌های برجسته استیونسون در صفحه نمایش بزرگ می‌توان به آن اشاره کرد کتاب الی، بچه های دیگر، ایرلندی را بکش، 2011 سه تفنگدار، واگرا حق امتیاز، و RRR، بازی اخیر تالیوود که در آن نقش شرور کلیدی، فرماندار باکستون را بازی کرد.

برای تلویزیون، استیونسون بیشتر به خاطر نقش آفرینی اش در شبکه HBO شناخته شد رم، که در اواسط دهه 2000 به مدت دو فصل ادامه یافت. او نقش کلیدی در آینده خواهد داشت جنگ ستارگان سلسله، آهسوکا; او در تریلر اخیر سریال در نقش یک شخصیت شیطانی جدی ظاهر شد.

بیشتر بخوانید: بازیگران بزرگی که در سال 2022 از دست دادیم

استیونسون مرد جوانی بود. تولد 59 سالگی او در زمان درگذشتش تنها چند روز مانده بود. با توجه به تخصص او در قهرمانان اخلاقی ناقص و آنتاگونیست های تهدیدآمیز، او واقعاً تازه وارد دوران اوج خود شده بود. این یک ضرر وحشتناک است.

تکان دهنده ترین فیلم های مارول

بزرگترین حضور شگفت‌انگیز شخصیت‌های مارول (و ستاره‌های A-list) در MCU.

منبع

Home
Account
Cart
Search