اخبار سینما

احمقانه ترین نام ها برای برش های کارگردان DVD و Blu-ray

بازاریابی و هذل انگاری مانند ترنر و هوچ با هم هستند: شما نمی توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید. این امر به‌ویژه در بازار ویدیوی خانگی صادق است، جایی که کار افرادی که دی‌وی‌دی، بلوری، 4K و کپی‌های دیجیتال را تبلیغ می‌کنند، فروش مشتریان بالقوه‌ای است که فیلمی را در سالن‌های سینما رد کرده‌اند تا این بار تسویه حساب کنند – یا اینکه مردم را متقاعد کنند. سازمان بهداشت جهانی انجام داد برو چیزی را روی صفحه نمایش بزرگ ببین، که نسخه حتی بهتری هم اکنون در دسترس است که آنها باید ببینند از نو.

در نتیجه، روکش های موجود در راهروی فیلم فروشگاه محلی شما به طور عملی ویژگی های خاص خود را بر سر شما فریاد می زنند. این فقط همان فیلم قدیمی نیست که در مولتی پلکس پخش می شد. این برش کارگردان است، این برش توسعه یافته است، این برش بدون رتبه است یا – باسن خود را نگه دارید – این برش گسترده است و برش کارگردان بدون رتبه لطفاً 19.99 دلار خواهد بود.

بیشتر بخوانید: 20 فیلم با بهترین برش های بدون رتبه

اما گاهی اوقات، بازاریابی یک ویدیوی خانگی به عنوان یک برش کارگردان یا یک برش بدون رتبه به اندازه کافی فریبنده تلقی نمی شود. در آن مرحله، شما باید به دنبال فروش سخت باشید، و از صفت های بیش از حد نیز برای توصیف این فیلم باورنکردنی که تاکنون در دسترس نبوده و غیرقابل انکار دیدنی است، استفاده کنید. این عمل منجر به نام‌های واقعاً عجیب و غریب و احمقانه برای برش‌های کارگردان DVD شده است. به عنوان یک عاشق سینما – و به عنوان کسی که مدتی در یک فروشگاه ویدیویی کار می کردم – تا حدودی به یک خبره از این عناوین تبدیل شده ام. و اکنون می‌خواهم دانش خود را در مورد این ویدیوهای خانگی احمقانه به شما منتقل کنم. لذت ببرید.

احمقانه ترین نام ها برای برش های کارگردان دی وی دی

این فیلم‌ها نمی‌توانند دی‌وی‌دی‌های خود را فقط «برش‌های کارگردان» بنامند. وای نه؛ خیلی ساده یا عادی خواهد بود. آنها مجبور بودند به جای آن این نام های عجیب، گیج کننده، نادرست و خنده دار را انتخاب کنند.

10 مکان فیلم و تلویزیون که می توانید یک شب در آن بمانید

این مکان‌های معروف از فیلم‌ها و تلویزیون‌ها نه تنها در دنیای واقعی وجود دارند – می‌توانید آنها را برای تعطیلات شخصی خود اجاره کنید!

منبع

Home
Account
Cart
Search