تریلر جدید «ایندیانا جونز» توضیح می‌دهد که Dial of Destiny چیست
اخبار سینما

تریلر جدید «ایندیانا جونز» توضیح می‌دهد که Dial of Destiny چیست

پنجمین (و ظاهراً نهایی) ایندیانا جونز عنوان شده است ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت. اما Dial of Destiny چیست؟ این صندوق عهد یا جام مقدس، مصنوعات مشهور جهانی تاریخ مذهبی نیست. این حتی یک جمجمه کریستالی، یک شی معروف افسانه‌ای و توطئه‌های بیگانه، به‌علاوه کسب‌وکار ممتاز روح دن آیکروید نیست. پس این چه لعنتی است؟

خوب، جدیدترین تریلر برای جدیدترین ایندیانا جونز در نهایت حداقل شباهتی از پیشینه خود به ما می دهد. ایندی هریسون فورد می‌گوید: «در سال 213 قبل از میلاد، ارشمیدس صفحه را مجسمه‌سازی کرد.» (اگر دوست دارید در مورد مخترع و ستاره شناس یونانی ارشمیدس مطالعه کنید، می توانید صفحه ویکی پدیا او را بخوانید – اگرچه در حال حاضر هیچ اشاره ای به شماره گیری سرنوشت در آنجا وجود ندارد.)

هلنا شاو از فیبی والر-بریج می‌افزاید: «این می‌تواند مسیر تاریخ را تغییر دهد. و با توجه به اینکه موضوع و مضامین این فیلم – با این که ایندیانا جونز آماده بازنشستگی است وقتی که برای یک ماجراجویی دیگر فراخوانده شد – حدس می زنیم که او به معنای واقعی کلمه این را می خواهد.

نگاهی به جدید بیندازید شماره گیری سرنوشت آگهی زیر:

بیشتر بخوانید: ایندیانا جونز یک قهرمان بزرگ است زیرا او یک شکست کامل است

همچنین چندین پوستر جدید برای این فیلم وجود دارد که در قالب‌های مختلفی که قرار است نمایش داده شود، از جمله IMAX و Dolby Cinema تبلیغ می‌کنند. اما این یکی به وضوح بهترین است.

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت
Lucasfilm Ltd.

آره، احساس کنید شلاق زدن به صورت هریسون فورد چگونه است! اینجاست شماره گیری سرنوشتخلاصه رسمی:

هریسون فورد به نقش باستان‌شناس قهرمان افسانه‌ای بازمی‌گردد برای این آخرین قسمت موردانتظار این مجموعه نمادین – یک ماجراجویی سینمایی بزرگ، جهان‌گرد و غوغایی. فیبی والر-بریج (فیل بگ)، آنتونیو باندراس (درد و شکوه) و جان ریس دیویس در کنار فورد بازیگران اصلی این فیلم هستند.مهاجمان کشتی گمشدهشونت رنه ویلسون (“پلنگ سیاه”)، توماس کرچمان (“Das Boot”)، توبی جونز (“جاسوس سرباز خیاط سرهم بندی”)، بوید هالبروک (“لوگان”)، اولیویه ریشتر (“بیوه سیاه”)، اتان ایزیدور (“مورتل”) و مادز میکلسن (“دوره ای دیگر”).

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت قرار است از 30 ژوئن در سینماها اکران شود. بلیت‌های این فیلم در حال حاضر فروخته شده است.

بدترین فیلم های دهه 2010

دهه 2010 تعدادی از فیلم‌های محبوب قرن را به ما داد. این 25 بدبو هم به ما داد. هیچکس کامل نیست

منبع

Home
Account
Cart
Search