معنی مخفی «نگهبانان کهکشان جلد.  3'
اخبار سینما

معنی مخفی «نگهبانان کهکشان جلد. 3′

Guardians of the Galaxy Vol. 3 نقطه اوج تقریباً یک دهه داستان های دنیای سینمایی مارول است. این یک ماجراجویی است، یک داستان منشا راکت، و در نظر گرفتن احساسات جمعی ما در مورد خدایان، مذهب، و تکامل در جامعه – اما در نهایت تمام متن و زیرمتن آن، همه کنش ها و ایده های آن در یک چیز خلاصه می شود.

این یک چیز موضوع آخرین ویدیوی مارول ما است که زیر سطح آن قرار دارد Guardians of the Galaxy Vol. 3 برای یافتن معنای پنهان فیلم – و کل آن نگهبانان کهکشان سه گانه ما به هر سه فیلم نگاه خواهیم کرد، نظرات عمومی جیمز گان را در مورد چه چیزی بررسی خواهیم کرد او معتقد است که فیلم در مورد آن است و چگونگی شخصیت ها را بررسی می کند نگهبانان در MCU گسترده‌تر قرار می‌گیرد تا به شما نشان دهد که این فیلم چگونه است، در نهایت، همه چیز درباره یک مفهوم است: همدلی.

ویدئوی زیر را تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: Guardians Vol. 3: تمام تخم مرغ های عید پاک که در سینماها از دست دادید

اگر آن ویدیو را دوست داشتید در مورد چیست Guardians of the Galaxy Vol. 3 مخفیانه همه چیز در مورد است، بیشتر ویدیوهای ما را در زیر ببینید، از جمله یکی از مجموعه جدید نگهبانان کهکشان، نگاه ما به مکان بعدی که آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول ظاهر خواهد شد، و بررسی اسپویلر ما درباره Guardians of the Galaxy Vol. 3. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. Guardians of the Galaxy Vol. 3 اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Black Panther: Wakanda Forever: همه جالبترین تخم مرغ های عید پاک مارول

در اینجا بهترین تماس‌های تلفنی وجود دارد پلنگ سیاه (و به دهه های کمیک مارول) در Black Panther: Wakanda Forever.

منبع

Home
Account
Cart
Search