من برگر قرمز "Spider-Verse" برگر کینگ را خوردم
اخبار سینما

من برگر قرمز “Spider-Verse” برگر کینگ را خوردم

دانش آموز پیتر پارکر که توسط یک نان همبرگر رادیواکتیو گاز گرفته شد، قدرت و چابکی متناسب یک گاو را به دست آورد! این ابرقهرمان بی‌میل که با تیراندازان شگفت‌انگیزش در نوشابه‌های گازدار مسلح است، با ابرشرورهای شوم مبارزه می‌کند، زندگی‌اش را تامین می‌کند و ظاهری از یک زندگی عادی را حفظ می‌کند! Stan Lee Presents: The Amazing Spider-Berger.

یا چیزی شبیه به آن؛ مدتی است که خوانده ام فانتزی شگفت انگیز شماره 15. اما من باید فرض کنم که جایی در آنجا نوعی نقش برای یک همبرگر عجیب و غریب وجود دارد، زیرا دقیقاً همان چیزی است که برگر کینگ در حال تبلیغ جدید است. Spider-Man: Across the Spider-Verse فیلم: با “Spider-Verse Whopper” که روی یک نان قرمز روشن روی آن دانه‌های کنجد سیاه قرار دارد.

همه اینها شبیه به نوعی خط داستانی رد شده به نظر می رسد Skrull Kill Krew برای من، اما به هر حال آن را خوردم. چون این کاری است که من انجام می دهم. هر زمان که یک تولید کننده بزرگ هالیوود با یک زنجیره فست فود (یا زنجیره ای سریع معمولی، من اهل انتخاب نیستم) برای نوعی غذای فیلمی با هم همکاری می کند. امتحانش میکنم. همه اش.

بیشتر بخوانید: هر به آیه عنکبوتی تخم مرغ عید پاکی که در سینماها از دست دادید

در گذشته، این منجر به برخی از بیماری های گوارشی غیرقابل توصیه، مانند زمانی که من کل غذا را خوردم، شده است. چهار شگفت انگیز منو در دنی، و زمانی که من تمام آن را خوردم خانواده آدامز منو در IHOP (معده من تا روزها بعد از آن روز مرموز و ترسناک بود.) با مهربانی، برگر کینگ فقط دو آیتم برای در سراسر آیه عنکبوتی: The Spider-Verse Whopper and the Spider-Verse Sundae. بنابراین در تئوری، این نباید باشد هم دردناک. اما بیایید با هم بفهمیم، درست است؟

من برگر کینگ قرمز خوردم آیه عنکبوتی هوپر

به افتخار Spider-Man: Across the Spider-Verseبرگر کینگ یک «Spider-Verse Whopper» و یک «Spider-Verse Sundae» جدید دارد. من آنها را خوردم. این داستان من است.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ 2 ژوئن در سینماها اکران می شود. The Burger King Spider-Verse Whopper برای “مدت محدود” در دسترس است. احتمالاً این بدان معنی است که تا زمانی که نان قرمز آنها تمام شود.

داستان‌های ترسناک سینما با غذای بدبو

قرار نیست دزدکی غذا وارد سالن سینما کنید، اما گاهی رفع گرسنگی مهمتر از رعایت قوانین است. در اینجا برخی از داستان های ترسناک غذای تئاتر در زندگی واقعی از رسانه های اجتماعی آورده شده است. (اسامی برای محافظت از مجرم حذف شده است.)

منبع

Home
Account
Cart
Search