«Ant-Man: Quantumania» اولین بار در جریان است
اخبار سینما

«Ant-Man: Quantumania» اولین بار در جریان است

کوچکترین قهرمان مارول به صفحه نمایش کوچک رسیده است.

از این هفته، اکنون می توانید پخش جریانی داشته باشید Ant-Man and the Wasp: Quantumania، سی و یکمین فیلم در دنیای سینمایی مارول، در خانه در دیزنی +. این فیلم با نسبت تصویر IMAX نیز موجود است. (نه اینکه تلویزیون شما با تماشای آن بزرگتر شود.)

این سومین فیلم در مرد مورچه ای این سریال بار دیگر پل راد و اوانجلین لیلی را به عنوان شخصیت‌های اصلی بازی می‌کنند که این بار به بعد میکروسکوپی معروف به قلمرو کوانتومی توسط کانگ فاتح با بازی جاناتان میجرز کشیده می‌شوند. کانگ سال‌ها در آنجا گیر افتاده بود، و حالا، با وجود اینکه آن مکان را فتح کرده است، می‌خواهد بیرون برود.

مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا
مارول

بیشتر بخوانید: هر فیلم دنیای سینمایی مارول، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

کوانتومانیا بزرگترین آخر هفته افتتاحیه را داشت مرد مورچه ای فیلم، اما پس از نقدهای بسیار زیاد و تبلیغات دهان به دهان، فیلم به سرعت پایان یافت. تا لحظه نگارش این مطلب؛ این تنها سومین فیلم بزرگ سال است فیلم برادران سوپر ماریو و Guardians of the Galaxy Vol. 3، که در حال حاضر پس از تنها 14 روز در سینماها از آن پیشی گرفته است.

اما این بدان معناست که افراد زیادی در آنجا هستند که کوانتومانیا در سینماها و اکنون می توانند آن را در خانه تماشا کنند. شاید بهترین مکان برای آن باشد. همانطور که در بررسی خود قرار داده ام

دو فیلم اول Ant-Man به لطف درام سطح پایین و شخصیت‌های عمیقاً انسانی‌شان که اکثر آنها اصلاً ابرقهرمان نبودند، جایگاه منحصر به فردی را در دنیای سینمایی مارول اشغال کردند. از آنجایی که کوانتومانیا به ندرت قلمرو کوانتومی را ترک می‌کند، انسانیت و قابلیت ارتباطی که فیلم‌های قبلی را بسیار جذاب کرده بود را از دست می‌دهد. کوانتومانیا به شدت دلتنگ لوئیس (مایکل پنا) و بقیه خدمه اسکات در شرکت امنیتی که او در آن کار می کرد، زمانی که او قصد انتقام از جنایات را نداشت، می کند. اسکات و کاسی همچنین از همسر سابقش مگی (جودی گریر) یاد می کنند، اما او هرگز روی صفحه نمایش ظاهر نمی شود. و یکی از بهترین شخصیت های مکمل در Ant-Man قبلی، نقشش در Quantumania به یک فیلم کوتاه بی کلام کاهش یافته است.

اکنون می توانید تماشا کنید Ant-Man and the Wasp: Quantumania در دیزنی + اینجا.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بازیگرانی که از لباس های فیلم ابرقهرمانی خود متنفر بودند

این بازیگران در لباس های ابرقهرمانی خود عالی به نظر می رسیدند. اما آنها به معنای واقعی کلمه یک درد در باسن (یا سایر اعضای بدن) برای پوشیدن بودند.

منبع

Home
Account
Cart
Search