هتل جنگ ستارگان دیزنی تنها پس از 18 ماه بسته می شود
اخبار سینما

هتل جنگ ستارگان دیزنی تنها پس از 18 ماه بسته می شود

زمانی که برای اولین بار اعلام شد، هتل Star Wars: Galactic Starcruiser قرار بود یک مرز کاملاً جدید در تعطیلات دیزنی باشد و به آن هاردکور بدهد. جنگ ستارگان طرفداران فرصتی برای زندگی در دنیای فرنچایز محبوب خود برای چندین روز، در حالی که از یک تجربه کاملاً همه جانبه با غذاخوری، جاذبه‌ها و بازدید از Walt Disney World لذت می‌برند، می‌دهند. جنگ ستارگان پارک موضوعی، Galaxy’s Edge.

با گذشت بیش از یک سال از اولین افتتاح، Starcruiser اکنون در حال بسته شدن است. دیزنی امروز اعلام کرد که آخرین “سفرها” در Starcruiser در ماه سپتامبر “قایق بادبانی” خواهد شد. (هتل طوری طراحی شده است که انگار یک کشتی تفریحی عظیم در فضا است.)

این شرکت در بیانیه ای در مورد بسته شدن آن گفت:

Star Wars: Galactic Starcruiser یکی از خلاقانه‌ترین پروژه‌های ما است که تاکنون مورد تحسین مهمانان ما قرار گرفته و به دلیل ایجاد نوار جدیدی برای نوآوری و سرگرمی‌های فراگیر شناخته شده است. 100 اتاق، و همانطور که برای سفر نهایی آن آماده می‌شویم، آنچه را که آموخته‌ایم برای ایجاد تجربیاتی در آینده استفاده می‌کنیم که بتواند به مهمانان و طرفداران بیشتری دسترسی پیدا کند.

بیشتر بخوانید: به داخل بخش تعاملی دیزنی بروید جنگ ستارگان هتل

کسانی که از Starcruiser بازدید کردند به طور کلی چیزهای مثبتی در مورد آن داشتند – به جز در مورد قیمت. هنگامی که دیزنی برای اولین بار شروع به پذیرش رزرو هتل کرد، یک بازدید دو شبه برای یک “کابین” با دو مهمان 4809 دلار و برای یک کابین با سه بزرگسال و یک کودک تا 5999 دلار هزینه داشت. و این فقط برای دو شب اقامت در هتل بود. اگر می‌خواهید قبل یا بعد از آن زمان بیشتری را در دنیای والت دیزنی بگذرانید، همه چیز اضافی بود. و علاوه بر هزاران دلار در هر بازدید، افزایش بالقوه دیگری نیز وجود داشت. شما حتی می توانید یک کوکتل با قیمت 5000 دلار بخرید.

بر اساس این واقعیت که دیزنی در حال حاضر این مفهوم را کنار گذاشته است، واضح است که قیمت برای اکثر مشتریان بالقوه بسیار گران بود – و ظاهراً هیچ راهی برای کاهش قیمت بدون قربانی کردن کیفیت تجربه وجود نداشت. این خیلی بد است. من همیشه می خواستم بروم – اما هرگز 6000 دلار برای یک تعطیلات دو روزه پرداخت نمی کردم.

بازیگرانی که در نقش های جنگ ستارگان تلف شدند

این ستاره های شگفت انگیز در ظاهر شده اند جنگ ستارگان فیلم‌ها و نمایش‌ها، اما فقط در بخش‌های کوچکی که ما را ناامید کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search