مضحک ترین لحظات "سریع و خشمگین".
اخبار سینما

مضحک ترین لحظات “سریع و خشمگین”.

این اولین سوالی است که وقتی می شنوید سوال دیگری ساخته اند می پرسید سریع و خشن فیلم سینما. نه “چه کسی در آن است؟” یا “این بار داستان چیست؟” یا “عنوان احمقانه این یکی چیست؟”

خوب، احتمالاً شما هم آن مورد آخر را می‌پرسید، اما سؤال کلیدی که می‌خواهید فوراً بدانید این است:این بار چه شیرین کاری مسخره ای انجام می دهند؟»

در واقع، هیچ فرنچایزی با اکشن غیرممکن دلپذیرتر از آن مرتبط نیست سریع و خشن. در حالی که این سریال ممکن است ریشه های فروتنانه ای داشته باشد – سال 2001 سریع و خشن واقعا فقط یک بود نقطه شکست ضربه‌ای که به جای موج‌سواری در دنیای مسابقات خیابانی زیرزمینی اتفاق می‌افتد سریع حماسه مدت‌هاست که دنیای واقعیت‌های شاخص را ترک کرده و به قلمروی از سینمای ناب سفر کرده است، جایی که اتومبیل‌ها می‌توانند پرواز کنند و وین دیزل دارای قدرت‌های مرزی خداگونه است.

بیشتر بخوانید: این سریع و خشن شخصیت هایی که هرگز نتوانستند چندین بار برگردند

این یک ویژگی است، نه یک اشکال. اگر رئالیسم می خواهید، یک فیلم مستقل یا یک مستند تماشا کنید. اگر می خواهید ببینید مردان، زنان و وسایل نقلیه از قوانین گرانش، فیزیک و عقل سلیم سرپیچی می کنند، به یک سریع و خشن. و با در نظر گرفتن این موضوع، ما این لیست از مضحک ترین لحظات فرنچایز را جمع آوری کرده ایم. برخی از آنها کاملاً ست ماشین های حواس پرتی هستند که همه ما آنها را بسیار دوست داریم. اما دیگران کمتر در مورد اکشن هستند و بیشتر در مورد اسطوره‌شناسی فوق‌العاده پیچیده (و در این مرحله، کمی گیج‌کننده) سریال هستند، جایی که شخصیت‌ها مدام می‌میرند و دوباره زنده می‌شوند، یا از شرور به قهرمان تبدیل می‌شوند.

بنابراین در اینجا آنها، مسخره ترین سریع و خشن چند لحظه – حداقل تا زمانی که، اوه من نمی‌دانم، بیگانگان به زمین می‌رسند و Dom رهبرشان را به مسابقه‌ای با لغزش‌های صورتی و سرنوشت کیهان به چالش می‌کشد. در این مرحله، آیا حتی از دیدن چنین اتفاقی شگفت زده خواهید شد؟

مسخره ترین سریع و خشن لحظات

این فرنچایز زندگی خود را هر بار یک چهارم مایل می گذراند. اما به نظر می رسد که می توانید دیوانگی زیادی را در یک چهارم مایل جمع کنید.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search