اخبار سینما

ادی مورفی در گفتگوها برای بازی در ریبوت «پلنگ صورتی».

پلنگ صورتی مجموعه‌ای از فیلم‌ها شاید نمادین‌ترین کارآگاه تاریخ سینما را به نمایش بگذارند. حتی اگر ژاک کلوزو مطلقاً هیچ سرنخی نداشته باشد که دارد چه می کند. او یک اوف است، اما اوف دوست داشتنی که به نوعی موفق می شود برخی از بزرگترین جنایات جهان را حل کند. به طور کلی، این جنایات حول محور پلنگ صورتی می چرخد. این یک الماس بسیار گران قیمت با یک نقص در مرکز آن است که شبیه به جهش پلنگ است. (بسیاری از مردم نمی دانند که عنوان این فیلم ها از جواهر می آید، نه از شخصیت.)

آخرین حضور بازرس کلوزو به سال 2009 بازمی گردد. دو فیلم در یک مجموعه راه اندازی مجدد وجود داشت که از سال 2006 شروع شد، با بازی استیو مارتین کمدین. اولین محصول این مجموعه نقدهای بسیار بدی دریافت کرد، اما توانست در باکس آفیس بسیار خوب عمل کند و بودجه خود را در گیشه دو برابر کرد. متأسفانه، دنباله آن شانس مشابه نسخه قبلی خود را نداشت. به جای اینکه دوباره بودجه خود را دوبرابر کند، به سختی توانست بیش از آنچه استودیو برای فیلم خرج کرده است، بسازد. بودجه این فیلم 70 میلیون دلار بود و فقط 76 میلیون دلار درآمد داشت.

بیشتر بخوانید: همه فیلم های کمدی کجا رفتند؟

کارگردانی این فیلم جدید بر عهده جف فاولر خواهد بود که شاید بیشتر به خاطر اقتباس‌های اخیرش از فیلم معروف است سونیک جوجه تیغی فرنچایز بازی های ویدیویی این فیلم مدتی است که در حال مذاکره است و به نظر می رسد همه چیز در حال تحقق است. نه تنها فیلم حول محور ژاک کلوزو، که احتمالاً ادی مورفی نقش او را بازی می‌کند، متمرکز می‌شود، بلکه شخصیت کارتونی انیمیشن را نیز به نمایش می‌گذارد.

این فیلم هنوز در مراحل اولیه توسعه است، بنابراین احتمالاً مدتی طول می کشد تا اخبار بیشتری دریافت کنیم.

فیلم های بدی که مردم دوست دارند

این فیلم‌های «خیلی بد، آن‌ها خوب هستند» بین تماشاگران بسیار محبوب هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search