نتفلیکس اولین تریلر فیلم «نیمونا» را منتشر کرد
اخبار سینما

نتفلیکس اولین تریلر فیلم «نیمونا» را منتشر کرد

نیمونا فیلمی است که سال ها در ساخت آن می گذرد و بالاخره راه خود را به نتفلیکس باز می کند. این ویژگی توسط ND Stevenson ایجاد شده است، که همچنین مسئول راه اندازی مجدد نتفلیکس است She-Ra و شاهزاده خانم های قدرت. استیونسون همچنین روی کمیک هایی مانند لومبرجانس و آتش هرگز خاموش نمی شود.

نیمونا شخصیت اصلی را دنبال می‌کند که با شرور Ballister Blackheart شریک می‌شود، با هدف از بین بردن مؤسسه ظالمی که قدرت را در سرزمین آنها در اختیار دارد. آنها تا حدودی خود را در تضاد می بینند، زیرا نیمونا به طرز باورنکردنی تکانشی است و هر کاری که در حال حاضر احساس می کند بهترین است را انجام می دهد. از سوی دیگر، Blackheart یک نوع شرور بسیار روشمند است.

استیونسون یکی از تهیه کنندگان این فیلم است که کلوئه گریس مورتز در نقش نیمونا در آن نقش آفرینی می کند و همچنین صداپیشگی ریز احمد، یوجین لی یانگ، فرانسیس کانروی و بک بنت را دارد. در ادامه می‌توانید تریلر این فیلم را تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم هایی که در نتفلیکس موفق شدند

خلاصه داستان رسمی نتفلیکس از این برنامه به شرح زیر است:

زمانی که بالیستر بولدهارت (ریز احمد)، شوالیه ای در دنیای قرون وسطایی آینده نگر، به خاطر جنایتی که مرتکب نشده قرار می گیرد، تنها کسی که می تواند به او کمک کند بیگناهی خود را ثابت کند نیمونا (کلویی گریس مورتز) است، یک نوجوان شیطون با یک ذوق ضرب و شتم – که اتفاقا موجودی تغییر شکل Ballister نیز برای نابود کردن آموزش دیده است. اما با وجود تمام پادشاهی برای بدست آوردن او، نیمونا بهترین (یا از نظر فنی تنها) طرفدار بالیستر است که می تواند به او امیدوار باشد. و هنگامی که خطوط بین قهرمانان، تبهکاران و هیولاها شروع به محو شدن می‌کنند، هر دوی آن‌ها قصد دارند ویرانی جدی ایجاد کنند – تا Ballister یک بار برای همیشه نام خود را پاک کند، و برای Nimona تا… فقط ویرانی جدی ایجاد کند.

نیمونا برای اولین بار در نتفلیکس در تاریخ 30 ژوئن برنامه ریزی شده است.

ده برنامه پربیننده در حال حاضر در نتفلیکس

در اینجا پربیننده ترین برنامه های نتفلیکس در تاریخ 3 ژوئیه 2022 است.

منبع

Home
Account
Cart
Search