دی کاپریو و دنیرو در تریلر "Flower Moon".
اخبار سینما

دی کاپریو و دنیرو در تریلر “Flower Moon”.

به نوعی، در تمام فیلم هایی که مارتین اسکورسیزی با رابرت دنیرو ساخته است، و تمام فیلم هایی که اسکورسیزی با لئوناردو دی کاپریو ساخته است، او هرگز هر دو مرد را در یک فیلم کارگردانی نکرده است. اما در نهایت، هر دو ستاره کلیدی اسکورسیزی در یک فیلم ظاهر خواهند شد: قاتلان ماه گل، بر اساس کتاب غیرداستانی دیوید گرن به همین نام (که زیرنویس داشت قتل های اوسیج و تولد اف بی آی.)

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم کن این هفته انجام خواهد داد و به همین دلیل است که دستگاه هایپ برای این فیلم کمی زودتر شروع می شود و اولین تریلر به تازگی از اپل به نمایش درآمد. (این شرکت پس از اینکه بودجه به 200 میلیون دلار افزایش یافت، با پارامونت همکاری مالی کرد.)

به تریلر بسیار جوی زیر نگاه کنید:

بیشتر بخوانید: هر فیلم مارتین اسکورسیزی از بدترین تا اول رتبه بندی می شود

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در آغاز قرن بیستم، نفت ثروتی را برای ملت اوسیج به ارمغان آورد که یک شبه به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل شدند. ثروت این بومیان آمریکا بلافاصله مداخله‌گران سفیدپوست را جذب کرد، که قبل از متوسل شدن به قتل، تا آنجایی که می‌توانستند پول اوسیج را دستکاری، اخاذی و سرقت کردند. «قاتلان ماه گل» که بر اساس یک داستان واقعی و از طریق عاشقانه غیرمحتمل ارنست بورکهارت (لئوناردو دی کاپریو) و مولی کایل (لیلی گلادستون) روایت می شود، یک حماسه جنایی حماسی وسترن است که در آن عشق واقعی با خیانت غیرقابل توصیفی تلاقی می کند.

قاتلان ماه گلها قرار است در تاریخ 6 اکتبر در سینماها نمایش داده شود. پس از آن در نهایت راه خود را به Apple TV+ خواهد رساند.

برنامه های تلویزیونی که پس از قسمت های آزمایشی خود به شدت تغییر کردند

این برنامه های تلویزیونی محبوب زندگی خود را به عنوان اپیزودهای آزمایشی بسیار متفاوت آغاز کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search