تام کروز در تریلر جدید «مأموریت غیرممکن» دوباره آماده است
اخبار سینما

تام کروز در تریلر جدید «مأموریت غیرممکن» دوباره آماده است

تام کروز بازگشته است Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول. به نظر می رسد که این نوشته ممکن است حاوی برخی از دیوانه کننده ترین شیرین کاری های موجود باشد. و با توجه به اینکه تام کروز اکنون 60 ساله است، این بسیار چشمگیر است.

علاوه بر سکانس های بدلکاری دلخراش و دلخراش، ریسک ها بالاتر از هر چیز دیگری است. ماموریت غیرممکن هنوز. گذشته یتان دارد به او نزدیک می شود. می توانید تریلر آن را تماشا کنید Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول زیر:

بیشتر بخوانید: دریافت جایزه تام کروز هنگام پرواز با هواپیما را تماشا کنید

خلاصه داستان رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول، اتان هانت (تام کروز) و تیم صندوق بین‌المللی پول خطرناک‌ترین ماموریت خود را آغاز می‌کنند: ردیابی یک سلاح جدید وحشتناک که تمام بشریت را قبل از اینکه به دست افراد اشتباه بیفتد، ردیابی کنند. با کنترل آینده و سرنوشت جهان و نزدیک شدن نیروهای تاریک از گذشته ایتان، یک مسابقه مرگبار در سراسر جهان آغاز می شود. در مواجهه با یک دشمن اسرارآمیز و قدرتمند، ایتان مجبور می شود فکر کند که هیچ چیز نمی تواند بیشتر از ماموریت او مهم باشد – حتی زندگی کسانی که بیشتر به آنها اهمیت می دهد.

ما واقعاً جزئیات این سلاح جدید را نمی دانیم، یا اینکه چه کسی ممکن است از گذشته اتان را تحت فشار قرار دهد. چیزی که ما می دانیم این است که این خط داستانی تا پایان فیلم اول به خوبی کامل نمی شود. شاید در پایان این نوشته، ایتان مجبور به سرکشی شود، زیرا در تریلر می توانید ببینید که او علاقه خاصی به این ماموریت ندارد. به گفته یکی از همکاران، این ماموریت مهمتر از جان افرادی است که روی آن کار می کنند. به نظر نمی رسد ایتن از طرفداران این خط فکری باشد.

Dead Reckoning قسمت اول قرار است در تاریخ 12 ژوئیه در سینماها اکران شود. قسمت دوم در 28 ژوئن 2024 دنبال می‌شود. ظاهراً این آخرین فیلم این فرانچایز خواهد بود.

تام کروز شماره 1 باکس آفیس در دهه

تام کروز اکنون در پنج دهه متوالی، از دهه 1980 تا 2020، موفق به کسب رتبه اول در باکس آفیس شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search