شخصیت های "سریع و خشمگین" که فقط در یک فیلم ظاهر شدند
اخبار سینما

شخصیت های “سریع و خشمگین” که فقط در یک فیلم ظاهر شدند

پوستر برای سریع X منشبکه عظیمی از سر و نیم تنه. البته وین دیزل بزرگترین و برجسته ترین است، اما 13 ستاره بزرگ دیگر در اطراف او ایستاده اند. چند نفر از چهره‌ها تازه وارد به فرنچایز هستند، مانند جیسون موموآ سریع و خشنآخرین شرور چهره‌های دیگر، مانند میشل رودریگز و جوردانا بروستر، از ابتدا در این فیلم‌ها ظاهر شده‌اند – که اکنون آنها را به کهنه سربازان 20 ساله تبدیل کرده است. سریع حماسه

دیزل یا رودریگز یا هر دو در همه به جز یکی از آنها ظاهر شده اند سریع فیلم‌ها (یا همه آن‌ها به جز دو، اگر اسپین‌آف را حساب کنید، هابز و شاو). و در طول سال‌ها، این سریال گروه بازیگران زیادی از شخصیت‌های تکراری را ایجاد کرده است. برای مثال، هان سونگ کانگ اولین نقش مکمل را بازی کرد سریع و خشمگین: دریفت توکیوو به اندازه کافی تاثیر گذاشت که برای فیلم چهارم بازگردانده شد، سریع و خشن – با وجود اینکه در آن مرده بود توکیو دریفت. بعد دوباره اومد داخل سریع پنج و سریع و خشن 6، جایی که برای بار دوم درگذشت. بعد برگشت از نو که در F9: سریع حماسه، جایی که مشخص شد او در تمام مدت (هر دو بار) مرگ خود را جعل کرده است. و او دوباره به عنوان یکی از اعضای کلیدی تیم Dom بازگشته است سریع X. و این فقط یک مثال است!

بیشتر بخوانید: هر قدرت فوق العاده ای که وین دیزل در آن استفاده می کند سریع و خشن فیلم ها

تقریباً همه کسانی که در الف ظاهر می شوند سریع و خشن در یک نقش پرمعنا حداقل برای چند فیلم آویزان می شود – تقریبا همه، و استثنا وجود دارد. این لیست در مورد همین است. این شامل 15 شخصیت است که به دلایلی هرگز نتوانستند بخشی از آن شوند سریع خانواده. لطفاً توجه داشته باشید که من هیچ شخصیتی را که مرده‌اند درج نکردم، زیرا توضیحی نسبتاً منطقی به نظر می‌رسد که چرا آنها برای بیشتر برنگشتند. سریع فیلم‌ها – اگرچه همانطور که مثال هان ثابت می‌کند، مرگ در این فیلم‌ها به‌ویژه معنادار یا نهایی نیست.

سریع و خشن شخصیت هایی که فقط یک بار ظاهر شدند

تعداد کمی از فرنچایزها دارای صف بندی شخصیت های بزرگتر و شبکه ای متراکم تر از روابط بین آنها هستند سریع و خشن. اما این شخصیت‌ها نادری هستند که هرگز برای حضور بیشتر برنگشتند.

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

اگر فیلمنامه‌های اصلی (تاریک‌تر) خود را حفظ می‌کردند، ممکن بود اوضاع برای این فیلم‌های موفق متفاوت باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search