آرنولد شوارتزنگر بازی ترمیناتور را به پایان رساند
اخبار سینما

آرنولد شوارتزنگر بازی ترمیناتور را به پایان رساند

او برنمی گردد.

آرنولد شوارتزنگر چندین بار برای راه اندازی مجدد تلاش کرد نابودگر این امتیاز پس از بازگشت به هالیوود پس از فعالیت سیاسی خود. جدیدترین فیلم، ترمیناتور: سرنوشت تاریک از سال 2019، حتی توسط خالق فرنچایز، جیمز کامرون، نویسندگی و تولید مشترک بود. هیچ کدام از این دو فیلم موفق نبودند. سرنوشت تاریک تنها 261 میلیون دلار در سرتاسر جهان به دست آورد. نابودگر: Genisys کمی بهتر عمل کرد و 440 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد، اما بدترین نقدها را در کل فرنچایز دریافت کرد. (در حال حاضر در Rotten Tomatoes 26 درصد است.)

ظاهراً سومین بار جذابیتی نخواهد داشت، حداقل برای آرنولد. او گفت هالیوود ریپورتر او در حال بازی با یک ماشین کشتار روباتیک است. نابودگر انجام نشده است، حداقل در ذهن او. اما او دیگر نقش شخصیت را بازی نخواهد کرد.

9. Terminator: Dark Fate
پارامونت

بیشتر بخوانید: فیلم های قدیمی چقدر پیش بینی می کردند که زندگی در دهه 2020 چگونه خواهد بود

در اینجا چیزی است که او گفت:

فرانچایز انجام نشده است. من تمام شده ام. من این پیام را با صدای بلند و واضح دریافت کردم که وقتی صحبت از آن به میان می‌آید، جهان می‌خواهد با موضوعی متفاوت پیش برود این نابود کننده. یک نفر باید یک ایده عالی داشته باشد. نابودگر تا حد زیادی عامل موفقیت من بود، بنابراین من همیشه با محبت به آن نگاه می کردم. سه فیلم اول عالی بودند. شماره چهار [Salvation] چون استاندار بودم داخل نبودم. سپس پنج [Genisys] و شش [Dark Fate] تا جایی که من نگرانم معامله را نبستم. ما این را از قبل می دانستیم زیرا آنها به خوبی نوشته نشده بودند.

اتفاقاً فکر می کنم که هر دو Genisys و سرنوشت تاریک شایسته هستند مطمئناً دور از ارتفاعات ترمیناتور 2: روز داوری، اما هر دو در نوع خود دنباله های جالبی هستند. اما مطمئناً هیچکدام موفقیت بزرگی نداشتند و مطمئناً هیچکدام مورد استقبال مخاطبان وسیع قرار نگرفتند. با این حال، فکر می کنم که آرنولد دیگر هرگز نقش ترمیناتور را بازی نخواهد کرد… نوعی افسرده است. اما هی، آن شخص یک ربات واقعی نیست. او فقط یکی را فوق العاده خوب بازی کرد. و داره پیر میشه آن زمان برای شما است. فقط جان کانر ماشینی دارد که می تواند از طریق آن به عقب حرکت کند.

سریال جدید شوارتزنگر نتفلیکس FUBAR در 25 مه نمایش داده می شود.

هر فیلم آرنولد شوارتزنگر، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search