«Dungeons & Dragons» اولین بار در جریان است
اخبار سینما

«Dungeons & Dragons» اولین بار در جریان است

یک اطلاعیه خدمات عمومی: تعداد کمی فیلم در سال 2023 وجود داشته است که صرفاً سرگرم کننده تر از آن باشد Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves. و اگر فیلم را در سینماها از دست دادید، اکنون می توانید آن را در خانه در جریان تماشا کنید.

این دومین فیلم با صفحه نمایش بزرگ است (خوب اکنون یک فیلم با صفحه کوچک است، اما چند هفته پیش به عنوان یک فیلم بزرگ نمایش داده شد) بر اساس بازی نقش آفرینی قطعی است. این یکی با بازی کریس پاین، میشل رودریگز، رژ-ژان پیج، جاستیس اسمیت، و غیره، در یک ماجراجویی کمدی شوخ‌آمیز درباره گروهی متفاوت از قهرمانان نامتجانس که با هم متحد می‌شوند تا یک جادوگر قدرتمند را متوقف کنند. این فیلم نقدهای خوبی دریافت کرد (در حال حاضر 91 درصد در Rotten Tomatoes دارد) و بیش از 200 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. این عدد شگفت انگیزی نیست، اما هنوز حدود هفت برابر عدد اول است سیاه چال ها و اژدها این فیلم زمانی ساخته شد که در سال 2000 اکران شد.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
پارامونت پیکچرز و eOne

بیشتر بخوانید: کامل ما Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves مرور

و بر خلاف آن اول سیاه چال ها و اژدها فیلمی که خیلی خوب نبود، فیلم جدید (از تیم نویسندگی/کارگردانی جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دیلی)، واقعا حال و هوای بازی Dungeons & Dragons را میخکوب می کند. همانطور که در بررسی خود نوشتم، …

… موفق می شود نه تنها ماجراجویی Dungeons & Dragons را به تصویر بکشد بازی نقش‌آفرینی، بلکه حس رفاقت را نیز در بازی ایجاد می‌کند، زیرا معمولاً توسط گروه‌هایی از دوستان نزدیک به‌طور منظم برای ماه‌ها یا حتی سال‌ها ملاقات می‌شود تا یک کمپین را کامل کنند. در 134 دقیقه نسبتاً کوتاه و سریع، Honor Among Thieves گروهی عجیب و غریب از سرکش ها، جنگجویان، جادوگران و تغییر شکل دهندگان را گرد هم می آورد و آنها را در تلاشی حماسی برای نجات یک دوشیزه زیبا، نجات یک پادشاهی در معرض خطر و ساختن بسیاری از جوک های خشک قرار می دهد.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves اکنون در Paramount+ پخش می شود. اگر ترجیح می دهید منتظر یک نسخه فیزیکی باشید، بلوری و 4K در 30 می عرضه می شوند.

برای آزمایشی Paramount+ ثبت نام کنید اینجا.

منبع

Home
Account
Cart
Search