آنچه قبل از "Fast X" باید بدانید
اخبار سینما

آنچه قبل از “Fast X” باید بدانید

در نظر گرفتن حیرت انگیز است، اما سریع و خشن فرنچایز اکنون بیش از 20 سال از عمر آن می گذرد. از سال 2001 شروع شد سریع و خشن، یک تریلر نسبتا متواضع (اما بسیار شیک) درباره یک مسابقه دهنده خیابانی با بازی وین دیزل و یک پلیس مخفی با بازی پل واکر. در حالی که متأسفانه واکر در سال 2013 درگذشت، سریع فرنچایز همچنان قوی است. به نوعی، ده فیلم بعد، دیگر در مورد پلیس ها و مسابقات خیابانی نیستند. اکنون آنها فیلم‌های پرفروش غول‌پیکری هستند درباره جاسوس‌های فوق‌العاده که از ماشین‌ها، موتورسیکلت‌ها و تانک‌ها برای نجات جهان استفاده می‌کنند.

در دنیا چگونه به اینجا رسیدیم؟ باید زیاد تماشا کنی سریع فیلم برای پیدا کردن اگر وقت ندارید، اما می خواهید کاملاً درگیر آن باشید سریع X، جدیدترین ویدیوی ما اینجاست تا به شما کمک کند. این تاریخ 22+ ساله را بازگو می کند حماسه سریع در حدود 15 دقیقه همه چیزهایی را که باید در مورد دومینیک تورتو، برایان اوکانر، لتی، هابز، شاو، گیزل، هان و بسیاری دیگر بدانید، به شما می گوید. در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: چرا سریع و خشن حرفه ای ترین فیلم کشتی کج است

اگر آن ویدیو را دوست داشتید که کل آن را خلاصه کنید سریع و خشن حق امتیاز تا سریع X، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر بررسی کنید، از جمله نگاه ما به هابز و شاوشرور اسرارآمیز، یک ویدیوی کامل از چیزهای بی اهمیت و چیزهای کوچکی که ممکن است درباره آنها ندانید سریع و خشن، و یک ویدیوی بعدی پر از حقایق در مورد خشمگین 7. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. سریع X از جمعه در سینماها اکران می شود.

تمام قدرت های فوق العاده دومینیک تورتو در سریع و خشن

دومینیک تورتو یک ابرقهرمان است. یا احتمالاً یک بیگانه. در هر صورت، او قطعا انسان نیست. و در اینجا لیستی از تمام قدرت های جادویی او وجود دارد.

منبع

Home
Account
Cart
Search