آرنولد شوارتزنگر می گوید دنباله «دوقلوها» اتفاق نمی افتد
اخبار سینما

آرنولد شوارتزنگر می گوید دنباله «دوقلوها» اتفاق نمی افتد

به نظر می رسد که ما هرگز نخواهیم دید سه قلو، دنباله طولانی پیشنهاد شده به دوقلوها، موفقیت سال 1988 با بازی آرنولد شوارتزنگر و دنی دویتو که کار اولی را در فیلم های خانوادگی و کمدی آغاز کرد. سال ها، شوارتزنگر، دویتو و کارگردان ایوان رایتمن در مورد ساخت دنباله صحبت کردند. اغلب نامی که برای بازی در نقش سومین عضو ذکر می شود سه قلو ادی مورفی بود.

سپس در پاییز 2021، این را شنیدیم سه قلو سرانجام با رایتمن، شوارتزنگر، دویتو – و تریسی مورگان در نقش مورفی اتفاق افتاد. (ظاهراً مورفی پس از یک سری بازدید از این قبیل خیلی شلوغ شد Dolemite نام من است و آمدن 2 آمریکا.) خود رایتمن در مطبوعات درباره فیلمنامه صحبت کرد و گفت به زودی منتشر می شود.

اما هرگز نرسید. ریتمن در فوریه 2022 در سن 75 سالگی درگذشت و به نظر می رسد که این پروژه نیز به پایان رسید. به گفته شوارتزنگر، پسر رایتمن، فیلمساز جیسون رایتمن، دلیل این امر است.

همانطور که شوارتزنگر گفته است هالیوود ریپورتر

جیسون ریتمن آن را درست کرد! جیسون ریتمن به معنای واقعی کلمه پروژه را با مرگ پدرش متوقف کرد. پدرش خیلی می خواست این کار را انجام دهد. من می خواستم این کار را خیلی بد انجام دهم. دنی دویتو خیلی بد می خواست این کار را انجام دهد. ما منابع مالی را داشتیم. وقتی پدرش درگذشت، جیسون می‌گوید: «هرگز از این ایده خوشم نمی‌آمد» و آن را متوقف کرد.

بیشتر بخوانید: هر فیلم آرنولد شوارتزنگر، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

شوارتزنگر گفت که به جای آن در حال ساخت «فیلم دیگری» است که با دویتو انجام دهد.

بعد از دوقلوها 216 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد – اعداد بسیار زیادی برای اواخر دهه 80 – شوارتزنگر و دویتو دوباره متحد شدند برای جوان، یک کمدی دست کم گرفته شده و بسیار عجیب (همچنین به کارگردانی ایوان رایتمن) که در آن شوارتزنگر باردار شد، اما آنقدرها هم موفق نبود. خواهیم دید که آیا دوقلوهای تخیلی سابق پروژه دیگری را آغاز خواهند کرد یا خیر. (در مورد یک ریف جدید چطور؟ پیرمردهای بداخلاقبا شوارتزنگر و دویتو؟ من آن را تماشا خواهم کرد.)

سریال جدید شوارتزنگر نتفلیکس، FUBAR، در 25 مه نمایش داده می شود.

10 عنوان عجیب و غریب که فیلم های محبوب تقریباً از آنها استفاده کردند

این فیلم های نمادین تقریباً عناوین نه چندان نمادینی داشتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search