اخبار سینما

برای استخراج بیشتر آماده شوید

تایلر راک – مردی که یک بار در حالی که تایلر راک نامیده می‌شد، شخصی را با چنگک کتک زد – بازگشته است. قطعاً به نظر می رسید که او در اول مرده است استخراج. اما پس از آن این فیلم به یکی از پربیننده ترین فیلم های تاریخ نتفلیکس تبدیل شد. پس او برگشت! با یک دنباله! استخراج 2! زمان استخراج بیشتر فرا رسیده است.

این فیلم تا حد زیادی ادامه فیلم قبلی است، با کریس همسورث برای بازی تایلر راک، سم هارگریو به عنوان کارگردان و برادران روسو بار دیگر به عنوان تهیه کننده. تریلر نشان می‌دهد که ماهیت غیرقابل توضیح بازگشت راک اساساً پیش‌فرض فیلم است: مردم از او می‌پرسند که چگونه زنده ماند و چرا، نه ماه پس از مرگش (به ما گفته شد او از نظر بالینی دو دقیقه مرده بود) او هنوز اینجاست. چیزی که او در این مرحله باید برای آن بجنگد.

منظور من این است که، ما می دانم چرا او هنوز اینجاست. استخراج موفقیت بزرگی برای نتفلیکس بود و آنها دیگری می خواستند. اما من تصور می‌کنم که خود فیلم توضیح متفاوتی برای امتناع سرسختانه شخصیت از مردن ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم هایی که در نتفلیکس به موفقیت های بزرگ تبدیل شدند

به نظر می رسد این یکی به اندازه فیلم اول اکشن دارد. روس ها اخیرا این را فاش کردند استخراج 2 در واقع شامل یک برداشت 21 دقیقه ای است که همه یک سکانس اکشن غول پیکر است.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

کریس همسورث در نقش تایلر راک در EXTRACTION 2 بازمی گردد که دنباله فیلم اکشن پرفروش نتفلیکس EXTRACTION است. پس از اینکه به سختی از وقایع فیلم اول جان سالم به در برد، راک به عنوان مزدور عملیات سیاه استرالیایی بازگشته است و ماموریت مرگبار دیگری را بر عهده دارد: نجات خانواده کتک خورده یک گانگستر گرجی بی رحم از زندانی که در آن نگهداری می شوند.

استخراج 2 در نتفلیکس در 16 ژوئن نمایش داده می شود. استخراج ادامه خواهد داشت!

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

اگر فیلمنامه‌های اصلی (تاریک‌تر) خود را حفظ می‌کردند، ممکن بود اوضاع برای این فیلم‌های موفق متفاوت باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search