تریلر «عمارت خالی از سکنه» مملو از تماس هایی برای سوار شدن است
اخبار سینما

تریلر «عمارت خالی از سکنه» مملو از تماس هایی برای سوار شدن است

نگاه کنید، اگر می خواهید یک را بسازید کاخ جن زده فیلمی که بر اساس جاذبه کلاسیک دیزنی لند ساخته شده است، حدس می‌زنم که شما واقعاً می‌توانید سواری را تطبیق دهید. تریلر نسخه جدید کاخ جن زده (فیلم قبلی با بازی ادی مورفی و ترنس استمپ در سال 2003 اکران شد) دارای شخصیت‌ها و جلوه‌های شبح‌آور و تصاویری است که مستقیماً از سفری که دهه‌ها مهمانان دنیای دیزنی‌لند و والت دیزنی را آزار می‌دادند، بیرون آمده است.

من بزرگ‌ترین متخصص عمارت جن زده جهان نیستم، اما حتی من یکسری را تشخیص دادم: آنجا اتاق کششی نمادینی است که در آن تور خود را آغاز می‌کنید، دو روح با تپانچه‌های عتیقه به سمت یکدیگر شلیک می‌کنند، مادام لئوتا، سر طیفی در یک jar (اینجا توسط جیمی لی کرتیس، برنده جایزه اسکار که اخیراً ضرب شده، بازی کرده است). حتی صندلی‌های این عمارت برای تداعی شکل وسیله نقلیه سواری «Doom Buggy» است که شما را در عمارت کالیفرنیا یا اورلاندو می‌برد.

و افسانه هت باکس گوست، بخش معروفی از جاذبه است که مدت کوتاهی پس از افتتاح عمارت جن زده در آناهیم حذف شد و در نهایت در سال 2015 به خانه اصلی خود بازگردانده شد. در این فیلم، جارد لتو نقش او را بازی می کند. (بی‌صبرانه منتظر شنیدن اینکه او چگونه وارد شخصیت شد تا نقش یک غول مرده را بازی کند!)

به تریلر زیر نگاهی بیندازید:

بیشتر بخوانید: سواری در پارک موضوعی بر اساس فیلم های واقعا قدیمی که هنوز وجود دارند

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

«عمارت جن زده» با الهام از جاذبه‌های کلاسیک پارک موضوعی، درباره زنی و پسرش است که گروهی متشکل از به اصطلاح متخصصان روحانی را استخدام می‌کنند تا به خلاص شدن از خانه‌شان از شر افراد غیرطبیعی کمک کنند. تهیه کنندگان فیلم دن لین و جاناتان ایریش، با نیک رینولدز و تام پیتزمن به عنوان تهیه کنندگان اجرایی.

کاخ جن زده قرار است در تاریخ 28 جولای در سینماها اکران شود.

سواری های شگفت انگیز در پارک موضوعی بر اساس فیلم هایی که هرگز ساخته نشده اند

منبع

Home
Account
Cart
Search