بهترین فیلم مارول در چند سال اخیر
اخبار سینما

نگهبانان جدید کهکشان MCU چه کسانی هستند؟

نگهبانان کهکشان مرده اند. زنده باد نگهبانان کهکشان.

در حالی که Guardians of the Galaxy Vol. 3 این فیلم با تعظیم نسخه اصلی قهرمانان کیهانی دنیای سینمایی مارول، گروه جدیدی را برای حمل ردای نگهبانان تشکیل می دهد: Rocket and Groot، Kraglin، Adam Warlock، Cosmo و Phylla. که به معنی الف Guardians of the Galaxy Vol. 4 اکنون بسیار محتمل تر از آن چیزی است که چند ماه پیش به نظر می رسید.

اینکه آن تیم چه شکلی می تواند داشته باشد و با چه کسانی می تواند در تضاد باشد موضوع جدیدترین ما است نگهبانان کهکشان ویدئو علاوه بر شکستن این ترکیب جدید، ما همچنین به برخی دیگر از شخصیت‌های معروف مارول نگاه می‌کنیم که هنوز عضوی از تیم نیستند، اما ممکن است در آینده ظاهر شوند. جلد 4مانند Nova، Silver Surfer و حتی Agent Venom. تمام جزئیات را در ویدیوی زیر دریافت کنید:

بیشتر بخوانید: ما Guardians of the Galaxy Vol. 3 نقد غیر اسپویلر

اگر آن ویدیو را در ترکیب جدید نگهبانان کهکشان دوست داشتید، و شانس یک Guardians of the Galaxy Vol. 4، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر ببینید، از جمله نگاه ما به مکان بعدی که آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول ظاهر خواهد شد، بررسی اسپویل ما از Guardians of the Galaxy Vol. 3، و تمام تخم مرغ های عید پاک در Guardians of the Galaxy Vol. 3. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. Guardians of the Galaxy Vol. 3 اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Black Panther: Wakanda Forever: همه جالبترین تخم مرغ های عید پاک مارول

در اینجا بهترین تماس‌های تلفنی وجود دارد پلنگ سیاه (و به دهه های کمیک مارول) در Black Panther: Wakanda Forever.

منبع

Home
Account
Cart
Search